هیات فوتبال استان کرمان

 

براتی، رئیس کمیته تدوین مقررات و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال:

اصلاح اساسنامه هیئت‌ها مهم‌ترین موضوع پیش رو است


رئیس کمیته تدوین مقررات و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: مهم‌ترین مسئله پیش روی هیئت‌های فوتبال استان‌ها اصلاح اساسنامه بوده و باید با تمرکز و فرصت کافی در این خصوص اقدام کرد.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ احمدرضا براتی، در اولین نشست هم اندیشی اعضای کمیته امور استان‌ها با حضور رییس فدراسیون فوتبال خطاب به اعضای کمیته امور استان‌های فدراسیون فوتبال اظهار داشت: همانگونه که می‌دانید کمیته امور استان‌ها متولی امور مربوط به هیئت های سراسر کشور است و ارتباط تنگاتنگی میان این کمیته با کمیته تدوین مقررات وجود دارد.

او افزود: در طول دوره های گذشته ارتباط خوب و موثری بین این دو کمیته بوده و در آینده نیز این همکاری ادامه خواهد داشت.

براتی با اشاره حضور خود در این کمیته بیان کرد: من به دعوت طهمورث حیدری- رئیس کمیته امور استان‌ها و دکتر عزیزی خادم در این نشست حضور دارم تا در ارتباط با نقشه راه همکاری دو کمیته و همچنین موارد مهمی مثل اساسنامه هیئت های فوتبال، آیین‌نامه داخلی کمیته امور استان‌ها و برخی مشکلات و معضلات که در سطح استان‌های سراسر کشور وجود دارد به بحث و بررسی پرداخته و در نهایت به نتیجه برسیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: در این جلسه روسای هیئت‌های استان‌ها مواردی مختلفی را مطرح کردند که به بررسی آنها پرداختیم و نتایج بسیار خوبی هم حاصل شد.

او در ادامه بیان کرد: از بنده دعوت شد تا در جلسات آتی هم در خدمت این عزیزان باشم تا انشالله با تعامل و ارتباط دو کمیته بهترین نتیجه برای فوتبال کشورمان حاصل شود. مهمترین محور ، اصلاح اساسنامه هیئت‌های استان‌ها می‌باشد که لازم است با توجه به اصلاح و بروز رسانی اساسنامه فدراسیون فوتبال، این اساسنامه هم اصلاح شود.

براتی اضافه کرد: استراتژی ما این است تا ضمن هماهنگی اساسنامه هیئت‌های فوتبال استان‌ها با اساسنامه فدراسیون، در جهت تقویت جایگاه هیئت‌های فوتبال استان‌های سراسر کشور به عنوان فدراسیون های محلی کوشش کنیم تا هیئت های فوتبال استان‌ها هم تقویت شوند و هم بتوانند در راه تشریک مساعی با فدراسیون و تامین منافع فوتبال ملی حداکثر بهره وری را داشته باشند.

او عنوان کرد: پیشنهادی دارم مبنی بر این که تا در مورد حق خروج از استان‌ها که توسط بازیکنان و کادر فنی به باشگاه ها پرداخت می شود فرمول و مبلغ این موضوع اصلاح شود.

براتی در پایان گفت: بازنگری فرمول پرداخت حق عضویت و نحوه تخصیص این مبالغ به هیئت‌ها و فدراسیون در دستور کار کمیته تدوین مقررات و کمیته امور استان‌ها قرار گرفته است.

روابط عمومی
۱۹ تیر ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *