دوشنبه, 25 شهریور 1398

 

اخبار تصویری_new

فریدون معینی: آسیا ویژن به ورزش فوتبال کمک خواهد کرد چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 28 اردیبهشت 1390 ساعت 15:45

رييس كميته استعداديابي و جوانان فدراسيون فوتبال گفت: گسترش طرح آسیا ویژن به فعالیت بیشتر جوانان در ورزش فوتبال کمک خواهد کرد.

به گزارش KPFA (پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان کرمان) "فریدون معینی روز چهار شنبه در مجمع عمومی هیات فوتبال استان کرمان به گسترش فعاليت اکمیته استعدادیابی و جوانان فدراسیون فوتبال در سال گذشته در سطح استانهاي كشور اشاره کرد و افزود: توسعه طرح ويژن يكي از موارد مهمي است كه بايد در سطح كشور مورد نظر قرار گيرد.

وی خاطرنشان کرد:  در حال حاضر 10 استان ایران درگير طرح ويژن هستند.

معینی  به برگزاري دوره هاي مدرسي تعيين شده و يكسان سازي طرح محتوا در سراسر كشور اشاره و بيان كرد: بخش آموزش به ويژه در كميته استعداديابي و جوانان بايد فعالتر شود تا در سنين پايه به تربيت صحيح بازيكن بپردازند.

وی خاطر نشان كرد: طرح توسعه مسابقات منطقه اي فوتبال را كه در كشورهاي پيشرفته اعمال مي شود، امسال اجرا خواهيم كرد.

رييس كميته استعداديابي و جوانان فدراسيون فوتبال به آغاز طرح استعداديابي در هشت منطقه كشور اشاره كرد و گفت: در اين طرح مربيان با تلاش بيشتري فعاليت مي كنند.

وي اظهار داشت: با تاسيس كمپ هايي در سراسر كشور، بازيكنان آموزش لازم را فرا مي گيرند و در اين راستا شاهد تحول بزرگي در فوتبال ايران خواهيم بود.

معيني بيان كرد: دو سمينار را در بخش استعداديابي و ارائه آخرين آموزش ها در خرداد و آذرماه سال جاري برگزار خواهيم كرد.

وي افزود: فوتبال كرمان در سالهاي گذشته بسيار پيشرفت داشته و ظرفيت بيشتري را براي توسعه و رشد دارد كه بايد مورد توجه قرار گيرد.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است