یکشنبه, 31 شهریور 1398

 

اخبار تصویری_new

دادگر: از مربیان بومی استان کرمان حمایت میکنیم چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 22 اردیبهشت 1390 ساعت 15:21

رییس کمیته آموزش هیات فوتبال استان کرمان گفت: از مربیان بومی برای هدایت تیمهای استانی حاضر در رقابتهای کشوری حمایت میکنیم.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان، "علیرضا دادگر" روز پنجشنبه در همایش یکروزه فوتبال کرمان سطح فنی مربیان بومی  استان را بسیار بالا ارزیابی کرد و افزود:  از مدیریت باشگاههای استان در خواست میکنیم که شمار بیشتری از مربیان مستعد و کاربلد بومی را برای هدایت تیمهای خود بکار بگیرند.

وی ادامه داد: کمیته آموزش سعی دارد با برگزاری مستمر کلاسهای دانش افزایی و توجیهی برای مربیان بومی توان فنی ایشان را بالاتر ببرد.

او به مربیان جوان استان توصیه کرد برای کسب تجربه و موفقیت، بهتر است ابتدا در تیمهای کوچکتر  و بعنوان دستیار فعالیت خود را شروع نمایند. 

دادگر گفت: در اروپا مربیان بزرگی مانند مورینیو نیز سالها بعنوان دستیار فعالیت کرده اند.

او به مربیان استان کرمان سفارش کرد که فقط به کلاسهای کمیته آموزش  بسنده نکنند و با استفاده از وسایل ارتباط جمعی و علی الخصوص اینترنت دانش خود را بروز نمایند.

رییس کمیته آموزش استان کرمان از آموزش بیش از 300 نفر مربی در رده و کلاسهای مختلف مربیگری در سال گذشته خبر داد و افزود: این کمیته بنا دارد در سال جاری کلاسهای متعددی در رده D  در شهرستانهای مختلف استان کرمان برگزار نماید.

دادگر افزود: کمیته آموزش آمادگی دارد  کلاسهای رده C  مربیگری کنفدراسیون فوتبال آسیا را نیز در سال جاری در شهرستانهایی که از  امکانات و شرایط مناسبی   برخوردار باشند برگزار نماید.

رییس کمیته آموزش استان کرمان از برگزاری کلاس A  کنفدراسیون فوتبال آسیا در کرمان خبر داد و گفت: با توجه به پتانسیل بالای مربیان استان و همچنین رایزنی های  هیات فوتبال، مسوولان فدراسیون با برگزاری این دوره در کرمان موافقت کرده اند.


 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است