چهارشنبه, 02 خرداد 1397

اخبار تصویری_new

کمیته استعدادیابی و جوانان چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 31 فروردین 1390 ساعت 08:50

گزارش عملکرد

کمیته استعداد یابی و جوانان

در سال 89


بسمه تعالی

ریاست محترم هیئت فوتبال استان کرمان

با اهداء سلام

احتراماً ، برنامه های سال 90 کمیته جوانان بشرح ذیل می باشد.

1- دادن مجوز به مدارس فوتبال از  تاریخ 20/1/90  الی 20/2/90 جهت شروع بکار که جهت این امر بایستی جلساتی را دبیر هیئت فوتبال با اداره کل تربیت بدنی  و اماکن داشته باشند .

2- به منظور برگزاری خوب مدارس بایستی با مسئولان کمیته آموزش هیئت های استان قبل از تاریخ  20/1/90 جلساتی را داشته باشیم به منظور تسهیل کار و قانونمند کردن این مدارس

3-  در سال 90 بایستی تمام تیمهای لیگ استان ولیگ های برتر کشور مدرسه فوتبال داشته باشند که بتوانیم لیگ مدارس فوتبال را برگزار کنیم .

4- هماهنگی با فدراسیون جهت اردوهای استعداد یابی که بایستی در رده های مختلف برگزار گردد با توجه به مستقرشدن منطقه 9 در کرمان

5- قبل از برگزاری هر رده سنی به منظور استعدادیابی یک هفته زودتر سپس اردوهای استانی برگزار و نفرات مشخص شوند

6-  پیگیری استعداد یابی جوانان طرح آسیا ویژن و تامین نیروهای فنی مورد نیاز

7- در زمان برگزاری مسابقات جوانان، نوجوانان ، نونهالان ، امید بایستی استعدادیابی شهر کرمان از طرف هیئت فوتبال مشخص وگزارش عملکرد به کمیته استعدادیابی ارجاع نمایند  .

8- هماهنگی با آموزش وپرورش در جهت پیشبرداهداف  طرح آسیا ویژن

9-  تشکیل کلاسهای داوری  در رده های سنی نوجوانان تا امید به منظور ارتقا داوری

10- گذاشتن کلاس های توجیهی جهت مدارس فوتبال در مناطق

11- برگزاری کلاسهای توجیهی جهت مربیان نونهال تا امید


بسمه تعالی

ریاست محترم هیئت فوتبال استان کرمان

با اهداء سلام

احتراماً، گزارش عملکرد کمیته استعداد یابی وجوانان در سال 89 بدین شرح می باشد.

برگزاری جلسات جهت شروع مدارس ابتدایی با موسسان این مدارس

برگزاری کلاس توجیهی به منظور ارتقا مربیان مدارس  فوتبال

تهیه کردن CD  جهت آموزش کمیته جوانان

با توجه به استعداد یابی کشور که کرمان بعنوان منطقه 9  می باشد دربهمن ماه با حضور سرمربی تیم ملی در رده نوجوانان برگزار شد وهفت نفراز بازیکنان به اردوی تیم ملی معرفی شدند .

باتشکر

حمید حاج اسماعیل زاده

مسئول کمیته استعدادیا بی و جوانان


بنام خدا

جناب آقای حاج جعفری

ریاست محترم هیات فوتبال استان کرمان

با سلام

احتراماً                 بدینوسیله گزارش فعالیتهای انجام شده این کمیته در نیمه فصل دوم سال 89 همراه ضمائم جهت استحضار حضورتان تقدیم می گردد .

1- شرکت در جلسه آسیا ویژن

2- برگزاری اولین نشست مربیان شهرستان کرمان به مناسبت روز جهانی مربی وتجلیل از تعدادی مربیان پیش کسوت

3- حضور و شرکت در جلسات هفتگی هیئت فوتبال جهت هماهنگی

4- شرکت در دوره دو روزه آموزشی پیرامون رده های سنی در آکادمی ملی المپیک در شهر تهران

5-  انتخاب مربیان استعداد یاب جهت معرفی به فدراسیون فوتبال

6- اطلاع رسانی مربیان جهت شرکت در کلاس های مربیگری

7- همکاری وهماهنگی با اهداف کمیته آموزش

8-  معرفی تعدادی از مربیان جهت شرکت در کلاس مربیگری دروازه بانی سطح یک

9- سرپرستی برگزاری دوره استعداد یابی وانتخابی بازیکنان تیم ملی نوجوانان

10-  انتخاب ومعرفی تعداد پنج نفر از مربیان واجد شرایط جهت شرکت درکلاس آموزشی باشگاه فرهنگی ورزشی مس کرمان

11- برنامه ریزی  برای فعال نمودن کمیته مربیان در سایت هیئت فوتبال استان کرمان

12-  انتخاب یک نفراز مربیان جهت همکاری در کمیته مربیان جهت اطلاع رسانی از طریق سایت هیئت فوتبال


بنام خدا

برگزاری اولین جلسه کمیته مربیان فوتبال شهرستان کرمان

در تاریخ 8 آبان ماه 89  به مناسبت روز جهانی مربی طی نشستی در سال آموزشی هیئت فوتبال کرمان توسط کمیته مربیان استان با حضور تعدادی از مربیان، ریاست محترم هیئت فوتبال و دیگر اعضاء محترم هیئت اولین گردهمایی کمیته مربیان برگزار شد و اهداف کمیته مربیان توسط آقایان حاج جعفری و ایرانمنش تشریح وتصمیماتی اتخاذ شد.

دراین جلسه آقای زندی دبیر محترم هیئت فوتبال ضمن خوش آمد گویی تصمیم هیئت جهت تشکیل کمیته مربیان در استان را یکی از راهکارهای مناسب برای پیشبرد سطح دانش این قشر زحمتکش بر شمرد و کمیته مربیان مسئولیت و سازماندهی این گروه را بعهده دارد درادامه جلسه ایرانمنش مسئول کمیته مربیان ، با ضمن تشکر از جمع حاضر سخنان خود را با یاد اساتید بزرگوار فوتبال آقایان مرحوم سید محمود مستقیمی ، منصور نظریه، جهانگیر جهانشاهی  ومحمد احراری آغاز وبرنامه و اهداف کوتاه مدت کمیته مربیان را تا پایان سال جاری به شرح ذیل اعلام و مطرح نمود :

1- برگزاری چهار جلسه عمومی با حضور مربیان تا پایان سال جاری

2- اطلاع رسانی به ارگان های زیربط از جمله تربیت بدنی وهیئت های فوتبال شهرستان جهت تشکیل کمیته مربیان

3- سازماندهی و تهیه بانک اطلاعاتی از مربیان استان

4- تقاضا و درخواست سهمیه برگزاری یک دوره مربیگری کلاس A دراستان کرمان

5- برگزاری  انتخابات جهت تشکیل کمیته مربیان شهرستان و استان کرمان ومعرفی اعضا کمیته مربیان به هیئت فوتبال

6- درخواست رسیدگی و ارزیابی شرایط مربیان استان جهت شرکت در کلیه دوره های آموزشی که مربوط به مربیان می باشد از طریق کمیته مربیان بررسی وافراد واجد شرایط به هیئت فوتبال معرفی گردد .

7- گرد همایی نمایندگان کمیته مربیان استان ، از جمع محورهای سخنان وی بود که درادامه جلسه دو تن از مربیان محترم اظهار نظر وپیشنهادات خود را در جمع حاضر مطرح نمودند .

آقای عبدالرشیدی طی صحبت های خود شکل گیری وراه اندازی کمیته مربیان را از نیازهای اساسی مربیان  بر شمرد واز مسئولین برگزار کننده این گردهمایی تشکر وقدردانی نمود در ادامه جلسه آقای روح الامینی از مربیان پیش کسوت استان ، پیرامون رعایت و الویت بندی شرکت افراد در کلاس ویا دوره های آموزشی به گونه ای برنامه ریزی شود که حقی از کسی گرفته نشود. چون مرحوم آقای نظریه که ایشان واقعا در فوتبال استان نتوانست به حقش برسد همچنین تدبیری اندیشه شود که از شرکت افراد غیرمتعهد در کسوت مربیگری که به دلیل منافع مالی به میدان می آیند جلوگیری شود.

در ادامه جلسه ریاست محترم هیئت فوتبال آقای حاج جعفری ضمن تشکر وقدردانی از حضور مربیان سخنان خود را پیرامون تشکیل و سازماندهی کمیته مربیان که اکنون پس از گذشت چهارده سال مجددا دور هم گردآمده اند وتشکیل می شود ابراز خرسندی و امیدواری کرد که در صورت تشکیل کمیته مربیان وایجاد تامل و همکاری از عوامل مهم پیشرفت فوتبال استان می باشد واین حلقه ی گمشده فوتبال کشور است  و چنانچه تحقق پیدا کند روزهای بهتری فوتبال در پی خواهد داشت وبرای کمک به این قشر محترم از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد  .

همچنین به مناسبت روز جهانی مربی توسط هیئت فوتبال از آقایان ایرج کهندل، جواد طاهری ، سید رضا روح الامینی قدردانی و به رسم یاد بود اهداء لوح  و هدایایی به این بزرگواران توسط ریاست محترم هیئت فوتبال تقدیم گردید که آقای جواد طاهری به دلیل کسالت دراین جلسه حضور نداشتند. در ادامه جلسه آقای ایرج کهندل از مربیان پیشکسوت  استان سخنان خود را تحت چگونه به وحدت ویکپارچگی نزدیک شویم آغاز ومربیان را دعوت به همکاری و دوستی کرد واز اختلاف و دوری حذر کنیم سپس در ادامه جلسه پیام آقای مجید جلالی  دبیر کل محترم کانون مربیان فوتبال ایران به مناسبت روز جهانی مربی توسط آقای وحید محمدی برای مربیان حاضر قرائت گردید .

سپس حسین تاج الدینی از اعضاء محترم فوتبال پیرامون اینکه مربیان باید بدانندچرا امروز دور هم جمع شده اند و برای فعالیت خود دارای هدف وبرنامه باشند باید به کمک هم تلاش کنیم تا مشکلات مربیان را برطرف کنیم و پیرامون چگونگی فعالیت کمیته مربیان راهنمایی های لازم را ارائه نمودند .

سپس آقای علی دادگر مسئول کمیته آموزش نیز پیرامون فعالیت های کمیته آموزش مطالبی ایراد  و برای پیشبرد اهداف کمیته آموزش مشارکت وهمکاری مربیان را لازم دانست . که در خاتمه جلسه طی صحبت های پایانی علی ایرانمنش این جلسه در ساعت 30/9 شب با ذکر صلوات  برمحمد " ص"  وآل محمد و گرفتن عکس یادبود خاتمه یافت .


بنام خدا

جناب آقای حاج جعفری

ریاست محترم هیات فوتبال استان کرمان

با سلام

احتراما ضمن تشکر از عنایت جنابعالی بدینوسیله گزارش شرکت درهمایش فیزیولوژی فوتبال که در تاریخ های 11  و 12 آبانماه جاری در محل آکادمی ملی فوتبال برگزار شد به شرح زیر حضورتان اعلام می گردد .

1- افتتاحیه همایش با خیر مقدم ریاست آکادمی جناب آقای دکترعلیزاده وسخنرانی ریاست محترم فدراسیون فوتبال جناب آقای کفاشیان همراه بود .

2- طی دو روز همایش پیرامون 6 محور خستگی وریکاوری، متدولوژی تمرین، سنجش وارزیابی آمادگی جسمانی، سلامت در فوتبال پایه. تغذیه بازیکنان فوتبال پایه ، واستعداد یابی در فوتبال توسط اساتید دانشگاه سخنرانی بعمل آمد که در مجموع مباحث مفید وقابل استفاده ای مطرح شد بویژه اینکه  سخنرانی های ارائه شده از سوی هیات رئیسه هر بخش مورد نقد وبررسی موشکافانه قرار می گرفت.

3- با توجه به اینکه شرکت در این همایش آزاد بود انتظار می رفت تعداد بیشتری از مجموعه دانشجویان رشته تربیت بدنی و مربیان استان مرتبط با جوانان و نوجوانان در این جلسه حضور داشته باشند پیشنهاد می شود ترتیبی اتخاذ شود تا مربیان جوان وعلاقمند از سوی همه باشگاههای با هیاتهای فوتبال پشتیبانی تا بتوانند بهره مندی لازم را از چنین جلساتی داشته باشند که بدون شک عواید آن نصیب جوانان آینده ساز فوتبال استان خواهد شد .

البته لازم است از پشتیبانی که باشگاه مس کرمان دراعزام تعدادی از مربیان رده های سنی به این همایش داشت قدردانی شود.

4- طی این همایش دو جلد کتاب تحت عناوین : 1- با نیروی ذهنی خود پیروز شوید.  2- فوتبال در بازیهای المپیک در یک نگاه به همراه یک عددCD  آموزش به شرکت کنندگان اهدا گردیدکه پیشنهاد می شود در صورت امکان به نوعی از طریق آکادمی ملی فوتبال تهیه ودراختیار مربیان شرکت کننده در کمیته  مربیان قرار گیرد .

5- تصویر جدول زمان بندی همایش جهت استحضار وثبت در سوابق به پیوست ارسال می گردد .

6- تعداد 3 عدد CD  مربوط به دوره جهت بهره مندی مربیان استان تقدیم می گردد .


بنام خدا

جناب آقای حاج جعفری

ریاست محترم هیات فوتبال استان کرمان

با سلام

احتراما اولین دوره ی برگزاری استعداد یابی تیم ملی نوجوان کشور زیر نظر فدراسیون فوتبال در شهر کرمان به مدت 3 روز از تاریخ 06/11 الی 09/11  توسط سرمربی تیم ملی نوجوانان جناب آقای علی دوستی در تاریخ 06/11 ساعت 10 صبح در استادیوم سلیمی کیا با حضور شرکت کنندگان استانهای سیستان و بلوچستان ، هرمزگان ، یزد وکرمان افتتاح گردید.  برگزاری این دوره استعداد یابی توسط هیئت فوتبال و همکاری باشگاه فرهنگی ورزشی مس از تعداد 130 نفر شرکت کننده تست انجام گرفت شایان به ذکر است

سرپرستی وبرگزاری این دوره توسط  کمیته مربیان استان در سه بخش با پیش بینی اهداف اولیه  برنامه ریزی و سازماندهی لازم انجام پذیرفت جهت استحضار حضورتان ایفاد می گردد .

1- اهداف اولیه کمیته برگزار کننده

الف- بستر سازی  مناسب برای کادر تیم ملی نوجوانان جهت انتخاب بازیکنان

ب-  معرفی توانایی ها وشایستگی  هیئت فوتبال استان کرمان درخصوص برگزاری اینگونه دوره ها

ت- سعی وکوشش برای حفظ سهمیه منطقه استعداد یابی درکرمان

پ-  معرفی وشناساندن مربیان استعداد یاب کرمان به کادر فنی تیم ملی جهت همکاری

بخش اول: عوامل اجرایی

الف- هیئت فوتبال استان

ب- تنظیم واگذاری وقت زمین تمرین

- کمیته داوران چیدمان داوری طی سه روز

- پذیرایی  حین تمرین بازیکنان

- پذیرایی نهار وشام  بازیکنان شهرستانی کرمان

- اسکان بازیکنان شهرستانی کرمان

- پذیرایی  واسکان کادر تیم ملی

- وسیله نقلیه

- روابط عمومی

ب- باشگاه مس

همکاری  در واگذاری بعضی از وقت های زمین تمرین

حضور پزشکیار تمام وقت در زمین تمرین

- حضور یک نفر تدارکات  در زمین تمرین

دراختیار گذاشتن تجهیزات ، توپ ، البسه

- پذیرایی و اسکان بازیکنان هرمزگان

بخش دوم :  میهمانان ، سرپرستان وبازیکنان شرکت کننده

- تعداد شرکت کننده جهت تست 130 نفر

- استان هرمزگان

- استان سیستان وبلوچستان

- استان یزد

- استان کرمان

بخش سوم : کادر تیم ملی

کادر تیم ملی  آقایان علی دوستی سر مربی و حیدری

مربیان استعداد یاب کرمان آقایان محمدرضا عبدالرشیدی، محمدرضا عسکری

برگزاری جلسه هماهنگی وتبادل نظر در ساعت 8 شب در میهمانسرای جهانگردی برگزار گردید در خصوص رده های سنی باشگاه مس با حضور دبیر محترم هیئت جناب آقای یزد پور وکادر تیم ملی نوجوانان

هماهنگی برای دیدن مسابقه تیم نوجوانان مس کرمان با تراکتور سازی تبریز در استادیوم سلیمی کیا جهت انتخاب

هماهنگی برای نشست مطبوعاتی توسط  روابط عمومی هیئت با حضور دبیر محترم هیئت فوتبال وکادر تیم ملی نوجوانان

عزیمت کادر تیم ملی به تهران در ساعت 9 شب  انجام گرفت.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است