دوشنبه, 29 شهریور 1400

 


اخبار تصویری_new

پیام تبریک سرپرست هیئت فوتبال استان کرمان به مناسبت صعود تیم فنی تخصصی 1133 کرمان به لیگ دسته اول فوتسال کشور چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 15 تیر 1400 ساعت 09:42

پیام تبریک سرپرست هیئت فوتبال استان کرمان به مناسبت صعود تیم فنی تخصصی 1133 کرمان به لیگ دسته اول فوتسال کشور

محسن سلاجقه سرپرست هیئت فوتبال استان کرمان در پیامی صعود تیم فنی تخصصی 1133 کرمان را به لیگ دسته اول فوتسال کشور تبریک گفت.به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ متن پیام محسن سلاجقه بدین شرح است:
هفته‌ای که در حال طی آن هستیم برای کسانی که دل در گِرو فوتسال دارند، هفته‌ای تاریخی و به یاد ماندنی شد. چرا که تیم خوب فولاد زرند ایرانیان توانست با شایستگی تمام به لیگ برتر فوتسال کشور صعود کند و استان کرمان را مجددا پس از سیزده سال در این لیگ مهیج صاحب نماینده کند و حالا با صعود تیم فنی تخصصی 1133 کرمان، این هفته در حافظه تاریخی مردم کرمان باقی خواهد ماند.
امروز کرمان و کرمانیان، در سراسر ایران از صعود تیم فنی تخصصی 1133 کرمان در لیگ دسته اول فوتسال کشور خوشحالند و حالا دوباره شادی و نشاط یک‌بار دیگر به جوانان این استان پهناور رسید. این شادی زایدالوصف است چرا که بازیکنان و کادرفنی باشگاه فنی تخصصی 1133 کرمان که در میان تیم‌های لیگِ دویی راه صعود به لیگ دسته اول فوتسال کشور هموار کردند، رشادت و غیرتی که با هیچ ثروتی قابل قیاس نیست.
اینجانب ضمن تقدیر از تلاش خستگی‌ناپذیر مجموعه باشگاه فنی تخصصی 1133 کرمان به خصوص بازیکنان و کادر فنی و مدیریتی، همکارانم در هیئت فوتبال استان و شهرستان کرمان و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان و کارمندان آن دستگاه، این پیروزی را به مردم ورزش دوست استان کرمان، دست‌اندرکاران و بازیکنان تبریک می‌گویم.

به امید شادی روز افزون و پیروزی‌های غرورانگیز دیگر برای کرمانی‌های دوست داشتنی.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است