دوشنبه, 29 شهریور 1400

 


اخبار تصویری_new

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال: کلیه دیدارهای هفته‌های پایان لیگ های فوتبال کشور با نظارت کمیته اخلاق رصد خواهد شد چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 14 تیر 1400 ساعت 09:17


رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال:


کلیه دیدارهای هفته‌های پایان لیگ های فوتبال کشور  با نظارت کمیته اخلاق رصد خواهد شد


رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ضمن تأکید بر رعایت قوانین و اصول رفتاری توسط کلیه اشخاص فعال در فوتبال کشور، رصد فعالیت آنان به خصوص در هفته­‌های پایانی لیگ های کشور را دستور کار این کمیته قرار داد.به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ یونس اسدی‌مقدم، رئیس کمیته اخلاق در خصوص اقدامات پیش روی این کمیته طی هفته‌های پایانی لیگ‌های برتر، دسته اول و دسته دوم گفت: کمیته اخلاق به رفتارهای غیرقانونی، غیراخلاقی، غیراصولی و رفتارهای غیرمتعارف که به تمامیت و اعتبار فوتبال لطمه وارد کند و همچنین رفتارهای غیراخلاقی که یا داخل زمین فوتبال بوده اما در خارج از زمین برای آن توافق می شود یا مواردی که ارتباط کمی با داخل زمین دارد رسیدگی خواهد کرد. لذا از این حیث کلیه فعالیت های اشخاص حقیقی و حقوقی طی مسابقات هفته های پایانی لیگ های برتر، دسته اول و دسته دوم با نظارت این کمیته و با دقت بسیار زیاد رصد خواهد شد.
او در ادامه افزود: هرگونه نقض قوانین اخلاقی و رفتارهایی که به تمامیت و اعتبار فوتبال کشور لطمه وارد کند، در کمیته اخلاق مورد بررسی قرار خواهد گرفت و با متخلفین طبق مقررات برخورد خواهد شد.
اسدی‌مقدم در خصوص سالم سازی محیط فوتبال گفت: در راستای سالم‌سازی محیط ورزش فوتبال و کمک به سلامت مسابقات، نیاز به رعایت اخلاق حرفه‌ای فوتبال است. بر همین اساس کلیه اشخاص فعال در حوزه فوتبال می‌بایست با صداقت به ارزش های درونی بازی جوانمردانه با رعایت تمام جنبه های اخلاق حرفه­‌ای به قوانین و مقررات و اصول رفتاری در فوتبال کشور احترام گذاشته و در صورت ارتکاب تخلف، مسئولیت اجتماعی رفتارهای خود را بپذیرند.
رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در پایان تأکید کرد: هدف کمیته اخلاق کمک به سلامت مسابقات، اطمینان از سالم بودن نتایج بدست آمده و توسعه ارتباطات سالم فی­‌مابین کلیه عوامل ورزش فوتبال است. امید است با همت کلیه عوامل فوتبال این مهم محقق شود.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است