دوشنبه, 29 شهریور 1400

 


اخبار تصویری_new

حسین شریفی سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال شد چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 06 اردیبهشت 1400 ساعت 11:31

حسین شریفی سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال شد

 

طی حکمی از سوی منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، سرپرست دپارتمان روابط عمومی منصوب شد.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ با حکم منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، حسین شریفی به عنوان سرپرست دپارتمان روابط عمومی منصوب شد.

در حکم قنبرزاده خطاب به شریفی آمده است:" با عنایت به تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و به استناد بند 7 ماده 67 اساسنامه مصوب فدراسیون، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دپارتمان روابط عمومی فدراسیون منصوب می شوید. امید است با تلاش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران، در راستای مسئولیت این دپارتمان، شاهد ارتقا بیش از پیش فدراسیون باشیم. موفقیت و بهروزی روز افزونتان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت می کنم."

گفتی است، حسین شریفی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات بوده و از سوابق کاری وی می توان به نویسندگی، گویندگی و اجرا در برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی، کارشناس مجری برنامه های مختلف رادیو ورزش، مدیر واحد نویسندگان رادیو ورزش، مدرس دانشگاه، کارشناس و سردبیر و مجری برنامه ورزش بدون ویرایش رادیو گفتگو و سردبیر برنامه های مختلف تلویزیونی ازجمله ورزشگاه و همکاری با روزنامه ها و خبرگزاری ها و سایت های ورزشی اشاره کرد که پیش از این نیز به عنوان مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای در بخش های مختلف حاضر بوده است.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است