شنبه, 28 فروردین 1400

 


اخبار تصویری_new

پیام تبریک محسن سلاجقه سرپرست هیئت فوتبال استان کرمان به مناسبت قهرمانی شهرداری سیرجان و نایب قهرمانی شهرداری بم در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 26 اسفند 1399 ساعت 19:47

پیام تبریک محسن سلاجقه سرپرست هیئت فوتبال استان کرمان به مناسبت قهرمانی شهرداری سیرجان و نایب قهرمانی شهرداری بم در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور


سرپرست هیئت فوتبال استان کرمان در پیامی کسب مقام قهرمانی شهرداری سیرجان و نایب قهرمانی شهرداری بم را در مسابقات لیگ برتر فوتبال بانون کشور تبریک گفت.


به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ متن پیام محسن سلاجقه به این شرح است: 
بسم الله الرحمن الرحیم

کسب مقام قهرمانی تیم فوتبال شهرداری سیرجان و نایب قهرمانی شهرداری سیرجان در مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور موجب خوشحالی و مسرت گردید.

این عناوین درخشان که در مصاف با سپاهان، ذوب‌اهن، ووچان کردستان و سایر تیم‌های قدرتمند کشور بار دیگر این مهم را به اثبات رساند که کرمان قطب  فوتبال بانوان کشور است و با در اختیار گرفتن رتبه اول و دوم جدول قدرت فوتبال بانوان استان به رخ کشانیده شد.

اینجانب ضمن تبریک این افتخار آفرینی‌ها به مردم استان کرمان به خصوص مردم شهرستان‌های سیرجان و بم، بازیکنان، مربیان و سرپرستان دو تیم امیدوارم همواره شاهد عزت آفرینی جوانان ارزشمند استان‌مان باشیم.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است