یکشنبه, 29 فروردین 1400

 


اخبار تصویری_new

دکتر سلاجقه: همدلی؛ زمینه صعود فوتسال کرمان را به لیگ برتر فراهم می‌کند چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 19 اسفند 1399 ساعت 12:17

سرپرست هیئت فوتبال استان کرمان:

همدلی؛ زمینه صعود فوتسال کرمان را به لیگ برتر فراهم می‌کند

سرپرست هیات فوتبال استان کرمان با بیان اینکه جامعه این ورزش برای صعود به لیگ برتر همدل شده‌اند گفت: باید استانی فوتبالی و فوتسالی داشته باشیم و تیم‌های کرمانی با همدلی در تمام سطوح کشوری و لیگ برتر فوتسال راه می‌یابند.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ محسن سلاجقه روز سه شنبه در نشست با باشگاه‌های فوتسالی استان کرمان که در لیگ‌های کشوری حضور دارند با حضور رییس سازمان لیگ فوتسال کشور افزود: این استان با وجود ظرفیت‌ها و شرکت های بزرگ، چهار تیم در لیگ دسته ۲ و سه تیم در لیگ دسته یک فوتسال کشور دارد.

وی با بیان اینکه از روز جمعه ۱۲ مسابقه در استان کرمان برگزار شده است تصریح کرد: سه دربی از جمله شهرداری بم و سیرجان، مس رفسنجان و گل گهر برگزار شده و رقابت مس کرمان و گل‌گهر را در پیش داریم.

سرپرست هیات فوتبال استان کرمان با بیان اینکه کلاس های آموزشی در ۲ بخش ناظر و مسابقات دنبال می‌شود اظهار داشت: کرمان استانی فوتبالی و فوتسالی است و تیم‌های مختلفی در لیگ های کشوری دارد.

وی با اشاره به نشست با مدیران باشگاه ها و تعامل با آنان گفت: بر این اساس برای نشستی با مدیران فوتسال و بررسی وضعیت آن برنامه ریزی شد.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است