شنبه, 28 فروردین 1400

 


اخبار تصویری_new

رییس سازمان لیگ فوتسال کشور: کرمان در بخش بزرگسالان و رده های سنی فوتسال جزو سه استان برتر کشور است چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 19 اسفند 1399 ساعت 12:08

رییس سازمان لیگ فوتسال کشور:

سازمان فوتسال کشور ۱۲ لیگ را آغاز کرد

کرمان در بخش بزرگسالان و رده های سنی فوتسال جزو سه استان برتر کشور است

رییس سازمان لیگ فوتسال کشور با بیان اینکه در بخش آقایان ۱۵ لیگ کشوری داریم گفت: از این میزان ۱۲ لیگ در شرایط کرونا و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی هئیت فوتبال استان کرمان؛ آرش جابری روز چهارشنبه در نشست با مدیران باشگاه‌های فوتسال استان کرمان با بیان اینکه کرونا مانع برگزاری مسابقات ایت رشته نشد افزود: فوتسال بین ۵۵ ورزش تنها رشته ای است که بیشترین لیگ های خود را آغاز کرده است.

وی تصریح کرد: با حمایت فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی و هم افزایی همه ارکان در شرایط خاص کرونایی لیگ فوتسال را آغاز کردیم.

رییس سازمان لیگ فوتسال کشور با اشاره به برگزاری فینال لیگ برتر امید در روز جمعه، لیگ مناطق و امید دسته دوم، اجرا شده گفت: فقط لیگ مناطق بزرگسالان، نوجوانان و نونهالان باقی مانده و مابقی با حمایت همه ارکان فوتسال و فوتبال انجام شده است.

هیات فوتبال کرمان پیشگام در کشور

جابری عنوان کرد: هیات فوتبال استان کرمان یکی از هیات های پیشگام در بخش فوتبال و فوتسال کشور محسوب می‌شود، دقت عمل، سرعت پاسخگویی و نظارت در فوتسال این استان ستودنی است.

جابری با اشاره به بررسی پرونده‌های تیم های لیگ یکی استان که جای قدردانی دارد گفت: کرمان در بخش بزرگسالان و رده های سنی جزو سه استان برتر کشور است و بیشترین تیم ها را در کنار خوزستان و مازندران دارد.

وی ادامه داد: عنوان بیشترین تیم‌های لیگ دسته یک و ۲ فوتسال کشور در اختیار استان کرمان است، تیم های کرمانی در بعد اخلاقی هیچ زمان مشکلی نداشتند و سنوات گذشته نیز چنین بودند.

وی بیان داشت: امیدواریم این استان به خاستگاه خود دست یابند و جای کرمان در لیگ برتر فوتسال کشور خالی است که چرایی آن باید مورد بررسی قرار گیرد.

رییس سازمان لیگ فوتبال کشور افزود: در مقطعی تیم هایی از استان کرمان تا به مرحله پلی اف لیگ برتر فوتسال راه یافتند اما به دلایلی صعود نکردند.

نقش هیات‌های فوتبال استانی در ورزش فوتسال

جابری با اشاره به نقش هیات‌های فوتبال استانی در ورزش فوتسال گفت: ۱۲ سال در هیات فوتبال و فدراسیون بودیم که هیات جانشین و نماینده تام الاختیار فدراسیون در هر استانی است و گاهی باشگاه‌ها از هیات‌ها توقعاتی دارند که در نقش آنان نیست.

وی تصریح کرد: هیات فوتبال سیاست گذار و نماینده تام الاختیار ما مجری برگزاری مسابقات است و تیم دار نیست.

جابری افزود: هیات فوتبال هیچ گاه در سیاست های داخلی باشگاه ها دخالت نمی‌کند و باید از شرح وظایف خود آگاهی داشته باشیم.

وی اضافه کرد: گهرزمین در رده سنی پایه سرمایه گذاری کرده در بخش امید به جمع چهار تیم نهایی رسید و انتظار داریم مابقی باشگاه ها رده های سنی خود را جدی بگیرند که می‌طلبد شرکت های صنعتی کرمان به رده های سنی خود نیز توجه کافی داشته باشند.

رییس سازمان لیگ فوتسال کشور با اشاره به ضرورت پشتوانه سازی باوجود پهناوری و ظرفیت ها و توجه به فوتسال پایه گفت: باشگاه‌ها در بخش پایه و بانوان سرمایه گذاری کنند.

وی با بیان اینکه سه تیم استان کرمان در لیگ دسته یک فوتسال نتایج خوبی کسب کردند و دیروز هرسه پیروز بودند و چهار تیم لیگ دسته دوم هم وضعیت مناسبی دارند میزبانی را هم با موافقت فدراسیون به استان تخصیص می دهیم.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است