دوشنبه, 18 اسفند 1399

 

رسول خدا صلی الله علیه و آله:

دُعاءُ الوالِدِ لِوَلَدِهِ کَدُعاءِ النَّبِیِّ لاُِمَّتِهِ


دعاى پدر و مادر براى فرزند،

مانند دعاى پیامبر براى امّت خویش است

(مشکاه الأنوار : ص ۲۸۲)

اخبار تصویری_new

برنامه هفته دوازدهم تا شانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور اعلام شد چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 04 اسفند 1399 ساعت 17:51

برنامه هفته دوازدهم تا شانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور اعلام شد

 

برنامه مسابقات هفته دوازدهم تا شانزدهم و مسابقات معوقه هفته دهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

 

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ برنامه مسابقات به شرح زیر است:

 

هفته دوازدهم:

یکشنبه ۱۷ اسفند

شهرداری بندرعباس - اتحاد کامیاران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  خلیج فارس بندرعباس

مس نوین کرمان - فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  متعاقبا اعلام میگردد کرمان

ملی حفاری اهواز - ویستا توربین تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  اختصاصی حفاری اهواز

مس شهربابک - شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا مس شهربابک

شهیدقندی یزد - شهرداری بم - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  نصیری یزد

شاهین بندرعامری تنگستان - سردار بوکان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا اهرم تنگستان

پاس همدان - شمس آذر(کاسپین) قزوین- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  حاجی بابایی همدان

نفت امیدیه - میلاد مهر تهران - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا نفت امیدیه

دوشنبه ۱۸ اسفند

اسپاد تهران - ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  کشوری تهران

علم و ادب تبریز - سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه   اختصاصی شهرداری تبریز

امید گناوه - شهرداری همدان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  سراجی گناوه

نفت و گاز گچساران - محتشم تبریز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا نفت گچساران

شهدا بابلسر - عقاب تهران - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه   علیزاده بابلسر

نیروی زمینی تهران - اترک بجنورد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  غدیر تهران

در صورت عدم حضور تیم بادران تهران در مرحله چهارم جام حذفی و نتیجتا برگزاری دیدار تیم های بادران تهران –ملوان انزلی  از هفته ۱۷ لیگ دسته اول در روز دوشنبه ۱۸/۱۲/۹۹، این دیدار در روز سه شنبه ۱۹/۱۲/ ۹۹ برگزار خواهد شد.

 

هفته سیزدهم

یکشنبه ۲۴ اسفند

سپیدرود رشت - شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  سردارجنگل رشت

ایرانجوان بوشهر - ملی حفاری اهواز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  بهشتی بوشهر

عقاب تهران - مس شهربابک- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  عطرسیب باقرشهر

اتحاد کامیاران - مس نوین کرمان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  آزادی کامیاران

میلاد مهر تهران - شاهین بندرعامری بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا اسلامشهر

سردار بوکان - شهیدقندی یزد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  خاتم الانبیاء بوکان

شهرداری ماهشهر - پاس همدان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا ماهشهر

دیدارهایی که ( دیدارهای شماره۱۷۲- ۱۷۳-۱۷۴-۱۷۵)  تیم های حاضر در آن در مرحله ۱۶/۱ جام حذفی که مقرر باشد در تاریخ های ۲۱ و ۲۲ اسفندماه برگزار شودحضور داشته باشند، مسابقه آنها در روز چهارشنبه ۲۷ اسفند برگزار خواهد شد

دوشنبه ۲۵ اسفند

محتشم تبریز - اسپاد تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهرداری تبریز

شهرداری همدان - علم و ادب تبریز - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  حاجی بابایی همدان

اترک بجنورد - نفت امیدیه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی بجنورد

شمس آذرقزوین - نیروی زمینی تهران - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  سردار آزادگان قزوین

شهرداری بم - شهدا بابلسر - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  ارگ جدید بم

فولادنوین اهواز- نفت و گاز گچساران - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه   اختصاصی فولاد اهواز(در صورت حضور تیم فولادنوین در دیدارهای مرحله چهارم جام حذفی  ونیز برگزاری دیدار هفته هجدهم  تیم های فولاد خوزستان – گل گهر  سیرجان در لیگ برتر در روز چهارشنبه ۲۷ اسفند  تاریخ برگزاری این دیدار به روز پنجشنبه ۲۸/۱۲/۹۹ تغییر خواهد یافت.)

ویستا توربین تهران - امید گناوه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  غدیر تهران( در صورت حضور تیم دسته اولی بادران در دیدارهای مرحله چهارم جام حذفی در تاریخ های ۲۱ و ۲۲ اسفند، تاریخ برگزاری این دیدار به روز پنجشنبه ۲۸ اسفند ۹۹ تغییر خواهد یافت.)

 

معوقه هفته دهم

۱۵یکشنبه  فروردین ۱۴۰۰

مس نوین کرمان - ایرانجوان بوشهر - ساعت ۱۶- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان

علم و ادب تبریز - فولادنوین اهواز- ساعت ۱۶- ورزشگاه شهرداری تبریز

میلاد مهر تهران - شهرداری بم- ساعت ۱۶- ورزشگاه شهدا اسلامشهر

شهیدقندی یزد - شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۶- ورزشگاه نصیری یزد

پاس همدان - نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۶:۱۵ - ورزشگاه حاجی بابایی همدان

امید گناوه  - اتحاد کامیاران- ساعت ۱۶:۱۵ - ورزشگاه سراجی گناوه

نفت امیدیه - سردار بوکان- ساعت ۱۶:۱۵ - ورزشگاه شهدا نفت امیدیه

 

هفته چهاردهم

یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

شهرداری همدان - شهرداری بندرعباس  - ساعت ۱۶:۱۵ - ورزشگاه حاجی بابایی همدان

ویستا توربین تهران - علم و ادب تبریز - ساعت ۱۶:۱۵ - ورزشگاه غدیر تهران

محتشم (آذرکوثر) تبریز - ایرانجوان بوشهر - ساعت ۱۶:۱۵ - ورزشگاه شهرداری تبریز

سپیدرود رشت - مس نوین کرمان - ساعت ۱۶:۱۵ - ورزشگاه سردار جنگل رشت

اتحاد کامیاران - نفت و گاز گچساران  - ساعت ۱۶:۱۵ - ورزشگاه آزادی کامیاران

امید گناوه - ملی حفاری اهواز- ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه سراجی گناوه

فولادنوین اهواز - اسپاد تهران - ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

شهرداری بم -  مس شهربابک  - ساعت ۱۶:۱۵ - ورزشگاه ارگ جدید بم

سردار بوکان - شهدا بابلسر  - ساعت ۱۶:۱۵ - ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان

شمس آذر قزوین - اترک بجنورد  - ساعت ۱۶:۱۵ - ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

میلاد مهر تهران - شهیدقندی یزد  - ساعت ۱۶:۱۵ - ورزشگاه شهدا اسلامشهر

عقاب تهران - پاس همدان  - ساعت ۱۶:۱۵ - ورزشگاه عطرسیب باقرشهر

شهرداری ماهشهر - نیروی زمینی تهران - ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه شهدا ماهشهر

شاهین بندرعامری - نفت امیدیه  - ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه شهدا اهرم

 

هفته پانزدهم

شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مس نوین کرمان - شهرداری همدان  - ساعت۱۹:۴۵ - ورزشگاه امام علی(ع) کرمان

شهرداری بندرعباس - ویستا توربین تهران - ساعت۱۹:۴۵ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

نفت و گاز گچساران - سپیدرود رشت - ۲۰:۱۰ - ورزشگاه شهدا نفت گچساران

ایرانجوان بوشهر - فولادنوین اهواز - ۲۰:۱۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد بوشهر

اسپاد تهران - اتحاد کامیاران  - ۲۰:۱۵ - ورزشگاه کشوری تهران

ملی حفاری اهواز - محتشم تبریز - ۲۰:۲۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد اهواز

علم و ادب تبریز - امید  گناوه- ۲۰:۴۰ - ورزشگاه شهرداری تبریز

یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

مس شهربابک - سردار بوکان  - ساعت۱۹:۵۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

اترک بجنورد - شهرداری ماهشهر  - ساعت ۲۰  - ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد

شهیدقندی یزد - شاهین بندرعامری  - ساعت ۲۰  - ورزشگاه ۱۹ نصیری یزد

شهدا بابلسر - میلاد مهر تهران  - ساعت ۲۰:۱۵   - ورزشگاه ۱۹ متعاقبا اعلام می گردد

نیروی زمینی تهران - عقاب تهران- ساعت ۲۰:۱۵   - ورزشگاه غدیر تهران

نفت امیدیه - شمس آذر (کاسپین) قزوین - ساعت ۲۰:۲۰   - ورزشگاه شهدا نفت امیدیه

پاس همدان - شهرداری بم - ساعت ۲۰:۳۰   - ورزشگاه حاجی بابایی همدان

 

هفته شانزدهم

جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

امید گناوه - شهرداری بندرعباس  - ساعت ۲۰:۱۵   - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

ویستا توربین تهران-  مس نوین کرمان   - ساعت ۲۰:۱۵   - ورزشگاه غدیر تهران

سپیدرود رشت - اسپاد تهران - ساعت ۲۰:۳۰   - ورزشگاه سردار جنگل رشت

شهرداری همدان - نفت و گاز گچساران  - ساعت ۲۰:۳۰   - ورزشگاه حاجی بابایی همدان

اتحاد کامیاران - ایرانجوان بوشهر  - ساعت ۲۰:۴۰   - ورزشگاه ملک نیا سنندج

فولادنوین اهواز - محتشم تبریز  - ساعت ۲۰:۳۰   - ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

علم و ادب تبریز - ملی حفاری اهواز  - ساعت ۲۰:۴۵   - ورزشگاه شهرداری تبریز

شهرداری بم - نیروی زمینی تهران  - ساعت ۱۹:۴۵  - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

شهیدقندی یزد - نفت امیدیه - ساعت ۲۰- ورزشگاه نصیری یزد

عقاب تهران - اترک بجنورد - ساعت ۲۰:۱۵   - ورزشگاه عطرسیب باقرشهر

میلاد مهر تهران - مس شهربابک   ۲۰:۱۵ شانزدهم شهدا اسلامشهر

شاهین بندرعامری - شهدا بابلسر   ۲۰:۱۵ شانزدهم متعاقبا اعلام می شود

شهرداری ماهشهر - شمس آذر قزوین ۲۰:۲۰ شانزدهم شهدا ماهشهر

سردار بوکان - پاس همدان ۲۰:۵۰ شانزدهم متعاقبا اعلام می گردد

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنید



کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است