دوشنبه, 18 اسفند 1399

 

رسول خدا صلی الله علیه و آله:

دُعاءُ الوالِدِ لِوَلَدِهِ کَدُعاءِ النَّبِیِّ لاُِمَّتِهِ


دعاى پدر و مادر براى فرزند،

مانند دعاى پیامبر براى امّت خویش است

(مشکاه الأنوار : ص ۲۸۲)

اخبار تصویری_new

گرامیداشت یاد و خاطره شهدای چوار ایلام در دیدار مس رفسنجان و ذوب آهن چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 25 بهمن 1399 ساعت 22:53

گرامیداشت یاد و خاطره شهدای چوار ایلام در دیدار مس رفسنجان و ذوب آهن

در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور، دیدار تیم های مس رفسنجان و ذوب آهن اصفهان به نام شهدای چوار ایلام برگزار می شود.

عرفان امیرخسروی، رئیس کمیته های روابط عمومی و فرهنگی هیئت فوتبال استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، به برنامه فرهنگی مسابقات هفته پانزدهم لیگ برتر بیستم، فصل مسابقاتی ۱۴۰۰ ـ ۱۳۹۹ اشاره کرد و گفت: با توجه به مناسبت و عنوان مربوطه به منظور اجرای هماهنگ و سراسری در سطح کشور، رقابت‌های این هفته به واسطه سالروز میلاد با سعادت امام محمد باقر(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای چوار ایلام به همین مناسبت برگزار می‌شوند.

او به دیدار تیم های مس رفسنجان و ذوب آهن اصفهان اشاره کرد و افزود: در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور، مس رفسنجان، فردا یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹ در ورزشگاه شهدای مس این شهر میزبان ذوب آهن اصفهان است که این دیدار به نام شهدای چوار ایلام برگزار می شود.

امیرخسروی تصریح کرد: در ۲۳ بهمن ماه سال ۱۳۶۵ هواپیماهای رژیم بعثی مسابقه فوتبال بین تیم های "منتخب چوار" و "منتخب جوانان ایلام" را بمباران کردند که در این فاجعه تاریخی، ۹ بازیکن فوتبال، یک داور و پنج تماشاگر به شهادت رسیده و ده ها نفر به درجه جانبازی نائل آمدند.

او بیان داشت: همچنین طبق هماهنگی و جلسه آنلاینی که بین اینجانب با مسئول فرهنگی باشگاه صنعت مس رفسنجان برگزار شد، بر گرامیداشت سالروز میلاد با سعادت امام محمد باقر(ع) و یاد و خاطره شهدای چوار ایلام تاکید و در مورد نصب بنر در این خصوص در ورزشگاه و اعلام از طریق گوینده ورزشگاه و گزارشگر بازی هم بحث شد.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است