دوشنبه, 06 بهمن 1399

حضرت امام رضا (ع):

مؤمن، مؤمن واقعى نيست،

مگر آن كه سه خصلت در او باشد:

سنّتى از پروردگارش و سنّتى از پيامبرش و سنّتى از امامش.

امّا سنّت پروردگارش، پوشاندن راز خود است،

امّا سنّت پيغمبرش، مدارا و نرم رفتارى با مردم است،

امّا سنّت امامش، صبر كردن در زمان تنگدستى و پريشان حالى است.

اخبار تصویری_new

قضاوت داوران کرمانی در هفته سوم لیگ برتر چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 05 آذر 1399 ساعت 11:04

قضاوت داوران کرمانی در هفته سوم لیگ برتر

کوبل داوری استان کرمان در هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و پیکان تهران را قضاوت می کند.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ عرفان امیرخسروی رئیس کمیته‌های فرهنگی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان در این خصوص گفت: هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور در روز‌های چهارشنبه و پنج شنبه ۵ و ۶ آذر ماه با ۸ دیدار پیگیری پیگیری می‌شود که یکی از این دیدار‌ها را کوبل داوری استان کرمان قضاوت می‌کند.

او افزود: بدین ترتیب، سیدرضا مهدوی در کنار امیررضا آشورماهانی و احد سلطانی دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان و پیکان تهران را که ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه روز پنج شنبه ۶ آذر ماه در اصفهان برگزار می‌شود، قضاوت می‌کنند، میثم حیدری داور چهارم است و علیرضا یزدانی دیدار را نظارت می‌کند.

امیرخسروی در بخش دیگری از سخنانش به دیدار نمایندگان استان کرمان مقابل حریفانشان اشاره و تصریح کرد: در نخستین این دیدارها، تیم‌های گل گهرسیرجان و فولاد خوزستان ساعت ۱۶:۱۰ دقیقه روز چهارشنبه ۵ آذرماه در سیرجان مقابل هم صف آرایی می‌کنند که این دیدار را علی صفایی در کنار حسن انتظاری و محمد عطایی قضاوت می‌کنند، جواد رحیم زاده داور چهارم است و سعید بطحایی بر بازی نظارت دارد.

او با اعلام اینکه آلومینیوم اراک هم ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه روز چهارشنبه ۵ آذرماه در خانه به مصاف مس رفسنجان می‌رود، بیان داشت: در این دیدار یاسر همرنگ در کنار فرزاد بهرامی و حمیدرضا کنعانی سوت می‌زد، سعید لهراسبی داور چهارم است و حاتم بک پور بر بازی نظارت می‌کند.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است