دوشنبه, 06 بهمن 1399

حضرت امام رضا (ع):

مؤمن، مؤمن واقعى نيست،

مگر آن كه سه خصلت در او باشد:

سنّتى از پروردگارش و سنّتى از پيامبرش و سنّتى از امامش.

امّا سنّت پروردگارش، پوشاندن راز خود است،

امّا سنّت پيغمبرش، مدارا و نرم رفتارى با مردم است،

امّا سنّت امامش، صبر كردن در زمان تنگدستى و پريشان حالى است.

اخبار تصویری_new

مدیر مسابقات پایه سازمان لیگ فوتبال: لیگ‌های دسته اول و جوانان باشگاه‌های کشور در ۴ گروه برگزار می‌شود چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 22 آبان 1399 ساعت 09:55

لیگ‌های دسته اول و جوانان باشگاه‌های کشور در ۴ گروه برگزار می‌شود


 

مدیر مسابقات پایه سازمان لیگ اعلام کرد: مسابقات لیگ دسته اول امیدها و جوانان باشگاه های کشور در ۴ گروه منطقه ای برگزار می شود.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان و به نقل از روابط‌عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران؛ رضا عبدی در مورد جلسه هماهنگی و بررسی نحوه برگزاری مسابقات لیگ های دسته اول امید و جوانان باشگاه های کشور در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اظهار داشت: در این جلسه نمایندگان باشگاه ها نظرات خود را بیان کردند و با توجه به درخواست باشگاه ها مقرر شد که مسابقات لیگ های دسته اول امید و جوانان کشور نیز با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و به صورت رفت و برگشت در ۴ گروه منطقه ای برگزار شود.

مدیر مسابقات پایه سازمان لیگ تصریح کرد: با توجه به محدودیت هایی کرونایی در استان ها زمان آغاز مسابقات بعد از بررسی های لازم و اخذ استعلام ها از نهادهای مربوطه اعلام خواهد شد.

عبدی در مورد نحوه صعود تیم ها به لیگ برتر اظهار داشت: تیم های اول و دوم از هر گروه به مرحله بعد صعود می کنند و در نهایت دو تیم از این دوره مسابقات به لیگ های برتر امید و جوانان صعود خواهند کرد.

برپایه این گزارش؛ جلسه هماهنگی و بررسی نحوه برگزاری مسابقات لیگ های دسته اول امید و جوانان باشگاه های کشور در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ امروز در سالن روابط عمومی سازمان لیگ به صورت وبینار و آنلاین با حضور رضا عبدی مدیر مسابقات پایه سازمان لیگ و بهنام محمودزاده از اعضای مسابقات پایه سازمان لیگ  وتمامی نمایندگان باشگاه های حاضر در مسابقات برگزار شد.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است