دوشنبه, 23 تیر 1399

پیامبر اکرم (ص)

أیُّمَا امْرِئٍ وَلِیَ مِنْ أمْرِ المُسْلِمِینَ

وَلَمْ یَحُطْهُم بِما یَحُوطُ بِهِ نَفْسَهُ لَمْ یَرَحْ رائِحَةَ الجَنَّةِ.

هر کس بخشی از کار مسلمانان را بر عهده گیرد

و در کار آن‌ها مانند کار خود دلسوزی نکند،

بوی بهشت را استشمام نخواهد کرد.

کنزالعمال، ج ۶، ص ۲۰، ح ۱۴۶۵۴

اخبار تصویری_new

حمایت همه‌جانبه هیات فوتبال از سیل‌زدگان کرمان چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 06 اردیبهشت 1399 ساعت 07:38

حمایت همه‌جانبه هیات فوتبال از سیل‌زدگان کرمان

 

کرمان - ایرنا - رییس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیات فوتبال استان کرمان گفت: هیات فوتبال با راه‌اندازی پویش سیل مهربانی، حضور در مناطق محروم و کمتربرخوردار و کمک‌های نقدی و غیرنقدی توانسته اقدامات قابل توجهی برای کمک به سیل‌زدگان و نیازمندان این استان انجام دهد.

عرفان امیرخسروی شامگاه پنجشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به توجه ویژه ریاست هیات فوتبال استان کرمان به کمک به همنوع افزود: این روحیه انسان دوستانه کمک به هم‌نوعان سبب شده تا هیات فوتبال استان کرمان طی ۲ سال اخیر بتواند به وظیفه و مسئولیت اجتماعی خود به نحو احسن عمل کند.

وی ادامه داد: چندی پیش، پس از انتشار گزارشی از وضعیت نامطلوب زیرساخت‌های فوتبالی در یکی از محلات محروم و فقیرنشین حاشیه شهر کرمان در یکی از رسانه‌های استان، بنا به درخواست و دستور رییس هیات فوتبال استان کرمان با همراهی مدیران باشگاه مس کرمان به آن محله رفتیم.

رییس کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی هیات فوتبال استان کرمان با بیان اینکه در بازدید از محله تورطناب یا شهرک‌حجتیه شهر کرمان، علاوه بر مدیران هیات فوتبال استان کرمان و باشگاه مس کرمان، استعدادیابان و مربیان فوتبال نیز حضور داشتند، تصریح کرد: تعدادی توپ و البسه در این بازدید به کودکانی که در آنجا فوتبال بازی می‌کردند، اهدا شد و همچنین قرار شد تست‌های استعدادیابی برای معرفی به آکادمی باشگاه مس و سایر باشگاه‌ها از آنان به عمل آید.

وی افزود: در جریان سیل جنوب استان کرمان، رئیس هیات فوتبال استان پس از وقوع این سیل، ضمن تماس با رییس هیات فوتبال رودبار در جریان آسیب‌های وارد شده قرار گرفت و بلافاصله دستور تشکیل یک کمپین در جامعه فوتبال استان برای کمک به سیل زدگان جنوب را داد.

امیرخسروی با اشاره به همراهی جامعه فوتبال استان کرمان با هیات برای کمک به سیل‌زدگان اظهار داشت: به دنبال این امر، هیات فوتبال استان کرمان با انتشار فراخوان به جامعه فوتبال استان و تشکیل کمپین مهربانی، مبلغ ۱۰۴ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال جمع آوری و آن را با خرید اقلام مورد نیاز برای کمک به هموطنان سیل زده زهکلوت و رودبار در جنوب استان هزینه کرد.

وی بیان داشت: در این کمپین، که با مشارکت مثال‌زدنی جامعه فوتبال استان کرمان همراه بود، مبالغ گردآوری شده به شکل اقلام مورد نیاز شامل تعدادی پتو، زیرانداز، یک کامیون ۲۰۰ عددی سیمان و نیازمندی ها خریداری و با همکاری بزرگان فوتبال و رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت به منطقه ارسال شد.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است