سه شنبه, 13 خرداد 1399

 

قال رسول الله صلى الله عليه و آله :

مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّه كَفاهُ مَؤنَتَهُ وَرِزْقَهُ مِنْ حَيْثُ لايَحْتَسِبُ؛

هر كس به خدا توكل كند، خداوند هزينه او را كفايت مى كند

و از جايى كه گمان نمى برد به او روزى مى دهد.

كنزالعمال، ج3، ص103، ح

اخبار تصویری_new

دکترقرایی:در راه لیگ برتری کردن فوتسال استان از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهیم کرد چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 09 آذر 1398 ساعت 17:58

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان:

در راه لیگ برتری کردن فوتسال استان از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهیم کرد

 

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان گفت: در راه لیگ برتری کردن فوتسال استان و صعود تیم فوتسال فولاد سیرجان ایرانیان به لیگ برتر، هیئت فوتبال استان در حمایت همه جانبه از این تیم از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد که زحمات و تلاش‌های بچه‌های پرتلاش فولاد سیرجان ایرانیان به بار بنشیند.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دکتر علی قرایی ضمن تبریک قهرمانی مقتدرانه و پاک تیم فوتسال فولاد سیرجانیان در نیم‌فصل اول لیگ دسته اول فوتسال کشور به مدیران این تیم، کادر فنی، بازیکنان و خانواده عزیز آن‌ها و جامعه فوتسال استان اظهار داشت: همانطور که در پیام نوروزی امسال،سال ۹۸ را سال طلایی فوتبال استان عنوان نمودم و به لطف خدا آغاز این سال با صعود گل گهر به لیگ برتر و آرمان‌گهر به لیگ دسته اول فوتبال کشور همراه شد، امیدوارم پازل موفقیت فوتبال استان با لیگ برتری شدن فوتسال استان تکمیل شود.

وی افزود: همانگونه که هدف گذاری هیئت فوتبال استان چنین بود که این اتفاق بیفتد و با کسب میزبانی قرعه کشی لیگ دسته اول فوتسال گام بلندی برای تحقق این هدف برداشت، امروز شاهد هستیم جوانان باغیرت کرمانی با اقتدار در پایان نیم فصل، صدر جدول را قبضه کردند ثابت کردند که خواستن توانستن است و استان کرمان را امیدوار ساختند که با اتکا به خداوند و روحیه جمعی و تیمی می‌توانند به موفقیت برسند.

دکتر قرایی ضمن ابراز خوشحالی از بابت تکیه این تیم کرمانی به صدر جدول عنوان کرد: این موفقیت را به مدیران ارشد این صنعت که در این راه نقش بسزایی ایفا کردند خاصتا برادر عزیز جناب آقای «مهندس حمید تشر» تبریک عرض می‌نمایم و انشاالله در سایه الطاف الهی و حمایت مردم کرمان از این تیم در بازی‌های آینده نیم فصل دوم را هم با همین رویه شروع و در پایان در کنار یکدیگر جشن صعود به لیگ برتر را بگیریم.

وی اضافه کرد: در این راه و برای رسیدن به این هدف بزرگ هیئت فوتبال استان در حمایت همه جانبه از شما از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد که زحمات و تلاش‌های شما به بار بنشیند. همچنین یک خداقوت هم به تیم گهر زمین دارم که سال اول حضور در لیگ دسته اول، بر تجربیات این باشگاه حرفه‌ای بیفزاید تا آینده درخشانی را برای فوتسال استان خصوصا در پایه‌ها به ارمغان بیاورد.

 

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است