یکشنبه, 17 آذر 1398

 

السلام علیک یا فاطمه المعصومه سلام الله علیها

بارگاهی که به شهر قم به پاست

هم برای نجف هم کربلاست

خاک اورا غرق بوسه می کنم

چون که جای پای اربابم رضاست

وفات فاطمه معصومه (س) تسلیت باد

اخبار تصویری_new

امیرخسروی:دیدار رده‌بندی و فینال جوانان کرمان ۷ آذر برگزار می‌شود چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 06 آذر 1398 ساعت 11:56

دیدار رده‌بندی و فینال جوانان کرمان ۷ آذر برگزار می‌شود

مسابقات رده‌بندی و فینال فوتبال جوانان زیر ۱۹ سال استان کرمان در فصل ۹۹-۹۸ روز پنج شنبه ۷ آذر جاری به میزبانی کرمان برگزار می‌شود.

عرفان امیرخسروی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: مسابقات فوتبال جوانان زیر ۱۹ سال استان کرمان در پنج گروه با شرکت ۲۵ تیم از ۵ مرداد ماه ۹۸ آغاز شد.

او افزود: گروه الف این رقابت‌ها به میزبانی شهرستان راور در قالب تیم‌های علوم پزشکی کرمان، عبدالرشیدی کرمان، شهرداری نجف شهر، شهرداری راور و شهدای تاج‌آباد رفسنجان برگزار شد.

امیرخسروی تصریح کرد: تیم‌های گروه ب نیز شامل تیم‌های آینده‌سازان کرمان، آرمان گهر سیرجان، شادروان میرزایی رفسنجان، پرسپولیس منوجان و کوروش کرمان به میزبانی شهرستان رفسنجان با هم به رقابت پرداختند.

او بیان داشت: تیم‌های گروه ج هم شامل سرخابی کرمان، آبی‌پوشان سیرجان، ذغالشویی زرند، زنده یاد مرحوم پلاشی جیرفت و شقایق شهربابک به میزبان شهرستان زرند مقابل هم صف آرایی کردند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: تیم‌های شاهین کرمان، مس شهربابک، سرخپوشان زرند، دانش آموختگان عنبرآباد و شهداء نوق در قالب گروه د به میزبانی شهرستان رفسنجان به مصاف هم رفتند.

امیرخسروی افزود: گروه هـ این مسابقات نیز با حضور تیم‌های شهرداری نوین بم، سرخابی‌های بم، سرخپوشان نرماشیر، ستارگان نرماشیر و جوانان ریگان به میزبانی شهرستان ریگان مقابل هم به میدان رفتند.

او تصریح کرد: از هر گروه دو تیم به دور بعد صعود کردند و مرحله دوم مسابقات براساس امتیاز و قرعه کشی انجام شد.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان بیان داشت: تیم‌های صعود کننده به دور دوم رقابت‌های جوانان زیر ۱۹ سال استان کرمان، در دو گروه ۵ تیمی جای گرفتند که در گروه «الف» تیم‌های شهرداری نوین بم، سرخابی بم، آرمان‌گهر سیرجان، زغالشویی زرند و پرسپولیس منوجان حضور داشتند که میزبانی این گروه با زرند بود.

او گفت: در گروه «ب» نیز شهرداری نجف‌شهر، شاهین کرمان، شهدای نوق، شهرداری راور و شقایق شهربابک حضور داشتند که میزبان این گروه هم شهربابک بود.

امیرخسروی افزود: رقابت‌های گروه «الف» به میزبانی شهرستان زرند از ۷ شهریور و مسابقات گروه «ب» نیز به میزبانی شهربابک از نه شهریور شروع شد.

او تصریح کرد: تیم‌های شهداء نوق، پرسپولیس منوجان، آرمان گهر سیرجان و شقایق شهربابک به دور نیمه‌نهایی این رقابت‌ها راه یافتند که به صورت ضربدری و رفت و برگشت با هم به رقابت پرداختند.

امیرخسروی بیان داشت: در نهایت، شقایق شهربابک و شهداء نوق به دیدار رده بندی راه یافتند که این دیدار ساعت ۱۲ روز پنج شنبه ۷/۹/۹۸ در محل سالن شهدای شهرداری کرمان برگزار می‌شود.

او افزود: پرسپولیس منوجان و آرمان گهر سیرجان نیز فینالیست شدند که این مسابقه ساعت ۱۴ روز پنج شنبه ۷/۹/۹۸ در محل سالن شهدای شهرداری کرمان انجام می‌شود.

برنامه مسابقات رده‌بندی و فینال جوانان زیر ۱۹ سال استان کرمان در فصل ۹۹-۹۸ به شرح زیر است:

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است