یکشنبه, 17 آذر 1398

 

السلام علیک یا فاطمه المعصومه سلام الله علیها

بارگاهی که به شهر قم به پاست

هم برای نجف هم کربلاست

خاک اورا غرق بوسه می کنم

چون که جای پای اربابم رضاست

وفات فاطمه معصومه (س) تسلیت باد

اخبار تصویری_new

امیرخسروی: آغاز دور سوم رقابت‌های فوتبال نوجوانان کرمان از فردا آغاز می شود چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 05 آذر 1398 ساعت 22:01

آغاز دور سوم رقابت‌های فوتبال نوجوانان کرمان

دور سوم مسابقات فوتبال نوجوانان زیر ۱۶ سال استان کرمان از فردا دوشنبه چهار آذر جاری آغاز می‌شود.

عرفان امیرخسروی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: مسابقات فوتبال نوجوانان زیر ۱۶ سال استان کرمان در چهار گروه با شرکت شانزده تیم از بیست و سوم شهریور ماه آغاز شد.

او افزود: در گروه "الف" این رقابت‌ها، تیم‌های تکنیک کرمان، امیران کرمان، عبدالرشیدی کرمان و کرمان جوان به میزبانی شهر کرمان در ورزشگاه سلیمی‌کیا با هم به رقابت پرداختند.

امیرخسروی تصریح کرد: در گروه "ب" نیز تیم‌های آبی‌پوشان سیرجان، شهرداری نجف‌شهر، شقایق شهربابک و دانش آموختگان عنبرآباد به میزبانی شهرستان شهربابک به مصاف هم رفتند.

او بیان داشت: مسابقات گروه "ج" نیز به میزبانی شهر کرمان با حضور تیم‌های کورش، شاهین کرمان، سرخابی کرمان و شهید ترکزاده برگزار شد.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: در گروه "د" هم تیم‌های سرخابی‌های بم، شهاب شهربابک، ذغالشویی زرند و امیران کلانتر زرند به میزبانی شهرستان زرند مقابل هم صف آرایی کردند که نهایتاً از هر گروه، دو تیم به دور بعد صعود کرد.

امیرخسروی افزود: در پایان دور نخست این رقابت ها، تیم‌های کورش کرمان، امیران کرمان، امیران کلانتر زرند، شهرداری نجف شهر، شقایق شهربابک، ذغالشویی زرند، عبدالرشیدی کرمان و شاهین کرمان به مرحله دوم راه یافتند.

او تصریح کرد: رقابت‌های دور رفت مرحله دوم نیز از یازدهم مهرماه با برگزاری چهار دیدار و دور برگشت هم یک هفته بعد از آن برگزار شد.

امیرخسروی بیان داشت: در پایان تیم‌های امیران کرمان، شهرداری نجف شهر، شاهین کرمان و ذغالشویی زرند به دور سوم این رقابت‌ها راه یافتند که مسابقات این مرحله از فردا آغاز می‌شود.

 

 

برنامه اجرایی مرحله سوم مسابقات فوتبال رده سنی نوجوانان زیر ۱۶ سال استان کرمان فصل ۹۹-۹۸ به شرح زیر است:

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است