چهارشنبه, 07 خرداد 1399

 

قال رسول الله صلى الله عليه و آله :

مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّه كَفاهُ مَؤنَتَهُ وَرِزْقَهُ مِنْ حَيْثُ لايَحْتَسِبُ؛

هر كس به خدا توكل كند، خداوند هزينه او را كفايت مى كند

و از جايى كه گمان نمى برد به او روزى مى دهد.

كنزالعمال، ج3، ص103، ح

اخبار تصویری_new

رویدادهای تاثیرگذار فوتبال استان در روز چهارم آذرماه چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 05 آذر 1398 ساعت 14:32

رویدادهای تاثیرگذار فوتبال استان در روز چهارم آذرماه

 

دوشنبه چهار آذر روزی پرترافیک برای ریاست هیئت استان بود، چرا که وی در سه رویداد مهم فوتبالی حضور بهم رساند.

 

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ روز دوشنبه چهار آذر روز مهمی در تاریخ فوتبال استان بود، چون برای اولین روابط‌عمومی‌های هیئت‌های فوتبال شهرستان‌ها گرد هم جمع شدند و در یک کارگاه آموزشی برای ارتقاء سطح دانش فنی‌شان شرکت کردند. این کارگاه آموزشی با حضور ریاست هیئت فوتبال استان کرمان و سایر مدیران این هیئت آغاز شد. دکتر علی قرایی در این نشست بر ثبت و ضبط رخدادهای فوتبالی در شهرستان‌ها تاکید و خواستار مستندسازی این رویدادها شد. وی در بخش دیگری از سخنانش در این نشست گفته بود: «نقش روابط عمومی‌ها و رسانه در رسیدن به اهداف ورزشی این استان به خصوص فوتبال بسیار کلیدی و تاثیرگذار است.»

دکتر قرایی پس از شرکت و حضور در این جلسه، عازم شهر سرچمشه شد تا از نزدیک به تماشای بازی مس شهربابک و ملی حفاری اهواز بنشیند، بازی‌ای که با نتیجه سه بر یک به سود شهربابکی‌ها به پایان رسید. میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان، محمودی‌نیا و اسماعیلی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره باشگاه مس کرمان و ابوالفضل نیکونام رئیس هیئت فوتبال شهربابک نیز در ورزشگاه سرچشمه در کنار دکتر قرایی حاضر بودند.

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان پس از اتمام بازی و بازگشت از سرچشمه بلافاصه با همراهی محسن سلاجقه، علیرضا دادگر، اکبر حبیب‌پور، محمد ایرانمنش و علی ایرانمنش در راستای تکریم پیشکسوتان به منزل حسن قاسمی رفتند. حسن قاسمی از پیشکسوتان فوتبال استان کرمان می‌باشد که در دهه چهل در فوتبال کرمان آقایی می‌کرد. قاسمی در بازی تیم کرمان با نفتیانیک شوروی که در دهه چهل شمسی برگزار می‌شد، عنوان بهترین بازیکن میدان را کسب کرده بود.

گفتنی است قبل از دیدار با حسن قاسمی، دکتر قرایی و مجموعه همراه به عیادت حسین کرامت رفته بودند. برنامه تکریم پیشکسوتان از سال گذشته در دستور کار هیئت فوتبال استان قرار گرفته است، به این ترتیب که یکی از دلایل این اقدام ارزشمند الگو سازی برای نسل جدیدی است که در فوتبال استان پرورش می‌یابند.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است