یکشنبه, 17 آذر 1398

 

السلام علیک یا فاطمه المعصومه سلام الله علیها

بارگاهی که به شهر قم به پاست

هم برای نجف هم کربلاست

خاک اورا غرق بوسه می کنم

چون که جای پای اربابم رضاست

وفات فاطمه معصومه (س) تسلیت باد

اخبار تصویری_new

آموزش، عملکرد فوتبال کرمان را به جامعه عرضه می‌کند چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 05 آذر 1398 ساعت 08:55

آموزش، عملکرد فوتبال کرمان را به جامعه عرضه می‌کند

 

رئیس کمیته آموزش و مالی هیات فوتبال استان کرمان گفت: آموزش، عملکرد گروه های بزرگ از جمله فوتبال را به جامعه عرضه می‌کند و در صورت کوتاهی در این حوزه، تمام تلاش ها مغفول می‌ماند.

علیرضا دادگر روز دوشنبه در نشست روابط عمومی‌های هیات‌های فوتبال استان در کرمان افزود: کلاس های آموزشی برای روابط عمومی‌ها هم در این راستا توسط هیات فوتبال استان کرمان در نظر گرفته شده است.

نایب رییس هیات فوتبال استان کرمان گفت: هدف اصلی هیات فوتبال استان کرمان تغییر ساختار و تنویر افکار عمومی در حوزه فوتبال است.

محسن سلاجقه افزود: برای تغییر ساختار با وسواس خاصی از درون هیات فوتبال استان کرمان فعالیت خود را آغاز کردیم که در این زمینه داشتن روابط عمومی توقعی است که از شهرستان ها داریم.

وی با بیان اینکه تنویر افکار عمومی کاری دشوار بوده است اظهار داشت: هرکس سهمی برای ایجاد هیجان و شور و نشاط در فوتبال استان دارد و در این راستا باید با رسانه‌ها همدل شویم.

نایب رییس هیات فوتبال کرمان با بیان اینکه استفاده از توان ورزشی نویسان و سردبیران کشور در هیات فوتبال این استان دنبال می‌شود گفت: باید بتوانیم در شاد کردن و ایجاد انگیزه و هیجان در شرایط اقتصادی دشوار کنونی کشور نقش داشته باشیم.

لینک خبر


 


 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است