یکشنبه, 17 آذر 1398

 

السلام علیک یا فاطمه المعصومه سلام الله علیها

بارگاهی که به شهر قم به پاست

هم برای نجف هم کربلاست

خاک اورا غرق بوسه می کنم

چون که جای پای اربابم رضاست

وفات فاطمه معصومه (س) تسلیت باد

اخبار تصویری_new

دکتر سلاجقه:تلاش هیئت فوتبال کرمان برای تغییر ساختار و تنویر افکار عمومی چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 04 آذر 1398 ساعت 17:29

نایب رئیس هیئت فوتبال کرمان خبر داد؛

تلاش هیئت فوتبال کرمان برای تغییر ساختار و تنویر افکار عمومی

نایب رئیس هیئت فوتبال استان کرمان، نخستین هدف این هیئت را تغییر ساختار و تنویر افکار عمومی اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، محسن سلاجقه، نایب رئیس هیئت فوتبال استان کرمان در نشست روابط عمومی هیئت‌های فوتبال شهرستان‌های کرمان که در محل هتل کاخ در ابتدای محور هفت باغ علوی برگزار شد، گفت: ما از سال پیش که با قرایی رئیس هیئت فوتبال استان استارت یک دوره مدیریتی را در هیئت فوتبال زدیم، خیلی از جا‌ها را مورد بازبینی قرار دادیم.

او بحث اصلی در هیئت فوتبال استان کرمان را تغییر ساختار و تنویر افکار عمومی عنوان کرد و بیان داشت: در بحث تغییر ساختار از داخل خود هیئت شروع کرده ایم و در نخستین بحث خود که چیدمان هیئت‌های شهرستانی و کمیته‌ها بود تلاش کرده ایم کار با یک وسواس خاص انجام شود.

سلاجقه با اعلام اینکه با روسای هیئت هایمان به لحاظ کاری روابط تنگاتنگی داریم و عمدتاً با هم در ارتباطیم، افزود: خواسته‌ای که از این هیئت‌ها داشته ایم و مورد گلایه قرایی رئیس هیئت استان هم هست و این گلایه بجا و منطقی هم بوده، بحث همین روابط عمومی است.

او به تنویر افکار عمومی اشاره و تصریح کرد: در حقیقت تنویر افکار عمومی کار سختی است و نسبت به هیجانی که می‌خواهیم برای ملت ایجاد کنیم، هر کس به اندازه‌ی خودش سهمی دارد، ما هم سهم مان همین بود که روابط عمومی‌های هیئت‌ها و خبرنگاران را همدل کنیم.

سلاجقه بیان داشت: از سال پیش به فکر برگزاری این نشست بودیم، حتی تصمیم داشتیم از سردبیران یا ورزشی نویسان مطرح کشور نیز استفاده کنیم که سرانجام امروز توانستیم کار را به این شکل به انجام برسانیم.

او با اشاره به وضعیت امروز جامعه و مشکلات اقتصادی مردم ابراز امیدواری کرد: بتوانند سهم اندکی در شاد کردن، ایجاد انگیزه و هیجان برای فوتبال و فوتبال دوستان داشته باشند.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است