یکشنبه, 17 آذر 1398

 

السلام علیک یا فاطمه المعصومه سلام الله علیها

بارگاهی که به شهر قم به پاست

هم برای نجف هم کربلاست

خاک اورا غرق بوسه می کنم

چون که جای پای اربابم رضاست

وفات فاطمه معصومه (س) تسلیت باد

اخبار تصویری_new

مس کرمان قهرمان رقابت‌های جوانان زیر 17 سال استان کرمان شد چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 30 آبان 1398 ساعت 11:32

مس کرمان قهرمان رقابت‌های جوانان زیر 17 سال استان کرمان شد

تیم فوتبال جوانان زیر 17 سال مس کرمان با کسب یک پیروزی پرگل در بازی برگشت و فینال در برابر گل گهر فاتح رقابت‌های قهرمانی استان در این رده سنی شد.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ تیم فوتبال جوانان زیر 17 سال مس کرمان بعد از پیروزی با ارزش در بازی رفت فینال رقابت‌های قهرمانی استان در سیرجان، امروز در بازی برگشت میزبان تیم جوانان زیر 17 سال گل گهر بود.

مس که در بازی برگشت با اتکا به پیروزی دو بر یک در بازی رفت با استرس کمتری توانست بازی را به کنترل در بیاورد و در نهایت توانست با پیروزی 4 بر یک و در مجموع 6 بر 2 فاتح رقابت‌های قهرمانی استان شود و جواز حضور در مرحله بعدی و رقابت‌های کشوری را کسب کند.

همچنین در بازی رده بندی که به صورت تک بازی برگزار شد، مس شهربابک با پیروزی در ضربات پنالتی مقابل امیران کرمان به عنوان سومی رسید.

علی تقی‌زاده ماهانی از مس کرمان با 11 گل زده توانست آقای گل این رقابت‌ها شود.

این مسابقات با شرکت ده تیم به میزبانی شهرستان‌های کرمان و راور آغاز شد که تیم‌های امیران کرمان، کوروش کرمان، مس کرمان، سرخابی کرمان و تکنیک در گروه الف و تیم‌های آبی‌پوشان سیرجان، فتح‌المبین جیرفت، هلال راور، مس شهربابک و گل‌گهر سیرجان در گروه ب این رقابت‌ها قرار داشتند.

گفتنی است از هر گروه دو تیم به دور بعد صعود کردند، که تیم‌های امیران کرمان و مس کرمان از گروه اول و تیم‌های گل‌گهر سیرجان و مس شهربابک هم از گروه ب این رقابت‌ها به دور دوم صعود کردند که پس از اتمام رقابت‌های دور دوم نیز تیم‌های مس کرمان و گل‌گهر سیرجان به فینال راه یافتند و امیران کرمان و مس شهربابک هم راهی رده‌بندی شدند.

نکته مهم برای مرحله بعدی رقابت‌های کشوری، احتمال میزبانی گل گهر سیرجان است که در صورت موافقت گل گهر برای میزبانی این رقابت‌ها، استان کرمان با دو تیم مس و گل گهر در این رقابت‌ها صاحب دو نماینده خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است