چهارشنبه, 07 خرداد 1399

 

قال رسول الله صلى الله عليه و آله :

مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّه كَفاهُ مَؤنَتَهُ وَرِزْقَهُ مِنْ حَيْثُ لايَحْتَسِبُ؛

هر كس به خدا توكل كند، خداوند هزينه او را كفايت مى كند

و از جايى كه گمان نمى برد به او روزى مى دهد.

كنزالعمال، ج3، ص103، ح

اخبار تصویری_new

نشست کمیته فوتبال ساحلی هیئت فوتبال استان کرمان برگزار شد چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 28 آبان 1398 ساعت 11:42

نشست کمیته فوتبال ساحلی هیئت فوتبال استان کرمان برگزار شد

نشست کمیته فوتبال ساحلی هیئت فوتبال استان کرمان با حضور دکتر علی قرایی ریاست این هیئت و سایر اعضا برگزار شد.

 

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ رئیس کمیته فوتبال ساحلی هیئت فوتبال ساحلی هیئت فوتبال استان کرمان در ابتدای این نشست گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه داد و گفت: نقشه‌های مربوط به زمین پارک انقلاب تهیه شده است و برای ساختن یک زمین استاندارد فوتبال ساحلی در حال برنامه‌ریزی هستیم.

شهامت خواجه‌پور ادامه داد: لازم است شهردار و اعضا شورای شهر به منظور جلب همکاری شهرداری برای راه اندازی زمین پارک انقلاب پای کار بیایند که در تدارک جلسه‌ای با حضور مسئولین فوتبال استان و شهردار و اعضای شورای شهر هستیم.

وی افزود: با هماهنگی کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان مسابقات فوتبال ساحلی در رده سنی 14 تا 16 سال و 16 تا 18 سال را با شرکت 8 تیم و همچنین مسابقات فوتبال ساحلی بانوان در رده سنی  14 تا 16 سال را هم با هماهنگی کمیته بانوان هیئت فوتبال استان با حضور 4 تیم برگزار خواهیم کرد.

خواجه‌پور ضمن تشکر از دکتر قرایی به جهت توجه‌شان به فوتبال ساحلی تصریح کرد: تیم کارگران (منتخب کرمان) به نام  مس شهید باهنر جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کارگران کشور در بندرعباس که در آذرماه برگزار می‌شود، اعزام خواهد شد.

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان نیز در ادامه این جلسه ضمن تشکر از زحمات آقایان خواجه‌پور، قاسم‌زاده و سایر اعضای کمیته فوتبال ساحلی هیئت گفت: تدوین برنامه سالانه و چشم انداز دو ونیم ساله برای فوتبال ساحلی استان ضروری است که در جلسات بعد باید این برنامه ارائه شود.

دکتر علی قرایی افزود: مستندسازی فعالیت‌ها از ابتدای کار برای ارائه گزارش عملکرد (ماهانه و سالانه) مورد دیگری است که باید به آن توجه شود.

ریاست هیئت فوتبال استان با بیان این که خواستار راه‌اندازی فوتبال ساحلی در تک تک شهرستان‌های استان هستیم، بیان کرد: هرکدام از شهرستان‌های استان باید برای فردی را به عنوان نماینده فوتبال ساحلی به هیئت فوتبال استان کرمان معرفی نمایند.

وی اضافه کرد: با توجه به اقلیم برخی شهرستان‌های استان، فضا برای فعالیت فوتبال ساحلی به شدت فراهم است و همین الان بسیاری از شهرستان‌ها برای راه‌اندازی فوتبال ساحلی اعلام آمادگی کرده‌اند.

گفتنی است در پایان این جلسه مقرر شد پیگیری لازم برای برگزاری همایش فوتبال ساحلی با حضور مسئولین مربوطه در فدراسیون و مربی تیم ملی در بازه زمانی برگزاری مسابقات رده سنی صورت پذیرد.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است