چهارشنبه, 07 خرداد 1399

 

قال رسول الله صلى الله عليه و آله :

مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّه كَفاهُ مَؤنَتَهُ وَرِزْقَهُ مِنْ حَيْثُ لايَحْتَسِبُ؛

هر كس به خدا توكل كند، خداوند هزينه او را كفايت مى كند

و از جايى كه گمان نمى برد به او روزى مى دهد.

كنزالعمال، ج3، ص103، ح

اخبار تصویری_new

کهوری، عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال شد چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 27 آبان 1398 ساعت 19:16

کهوری، عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال شد

علیرضا کهوری رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان کرمان، پس از پیگیری‌های مداوم دکتر علی قرایی و رایزنی‌های وی با تاج رئیس فدراسیون و ممبینی رئیس کمیته داوران رسماً به عضویت کمیته داوران فدراسیون فوتبال درآمد.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ با معرفی هدایت ممبینی ، رئیس کمیته داوران و تصویب هیئت رئیسه فدراسیون در جلسه امروز، آقایان فریدون اصفهانیان، اسماعیل صفیری، حسین نیرویار، علیرضا کهوری، حیدر شکور و خانم نادره درودیان به عنوان اعضای جدید کمیته داوران فدراسیون فوتبال انتخاب شدند.

با ورود کهوری به کمیته داوران فدراسیون فوتبال یکی از اهداف عالیِ هیئت فوتبال استان که توسط شخص دکتر قرایی پیگیری شد، به لطف خدا به بار نشست.

گفتنی است کمیته داوران فدراسیون فوتبال یکی از کمیته‌های مهم و اثرگذار است که همیشه انتخاب اعضای آن با حرف و حدیث‌هایی به همراه بود و سختی‌های خاص خودش را داشت و به دشواری به شهرستانی‌ها برای ورود به آن  اعتماد می‌شد، اینب به همت دکتر قرایی و رایزنی مؤثر وی و همچنین عملکرد خوب کمیته داوران استان خصوصا شخص علیرضا کهوری، بر خلاف محاسبات قبلی این اقدام مهم اتفاق افتاد. اتفاقی که قبلا دکتر قرایی از آن صحبت کرده و عنوان کرده بود: « ما برای موفقیت باید در فدراسیون صاحب کرسی‌های متعددی شویم». ریاست هیئت فوتبال استان پیش‌تر از این، نوید این رخداد مهم را داده بود که امروز پس از برگزاری جلسه هیئت رئیسه فدراسیون به حقیقت پیوست.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است