سه شنبه, 13 خرداد 1399

 

قال رسول الله صلى الله عليه و آله :

مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّه كَفاهُ مَؤنَتَهُ وَرِزْقَهُ مِنْ حَيْثُ لايَحْتَسِبُ؛

هر كس به خدا توكل كند، خداوند هزينه او را كفايت مى كند

و از جايى كه گمان نمى برد به او روزى مى دهد.

كنزالعمال، ج3، ص103، ح

اخبار تصویری_new

رشیدی‌رنجبر، داور درجه بین‌المللی فوتسال کشور: دوره مدیریت دکتر قرایی، بهترین دوره مدیریتی در تاریخ فوتبال استان است چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 11 مهر 1398 ساعت 07:09

رشیدی‌رنجبر، داور درجه بین‌المللی فوتسال کشور:

دوره مدیریت دکتر قرایی، بهترین دوره مدیریتی در تاریخ فوتبال استان است

 

داور درجه بین‌المللی فوتسال گفت: داورانی که هم اکنون وارد عرصه قضاوت می‌شوند باید بدانند که در بهترین شرایط فوتبال استان قرار داریم و این موضوع یک فرصت ارزشمند است که باید قدر دانسته شود چرا که دوره مدیریت جناب آقای دکتر قرایی در فوتبال استان، بهترین دوره مدیریتی در تاریخ فوتبال استان است.

مهدیه رشیدی‌رنجبر در گفت‌وگو با برنا ضمن تشکر از تمام زحمات آقای دکترقرائی، علیرضا کهوری و مرضیه مومنی‌مقدم برای جامعه داوری استان اظهار داشت: چند روز پیش جلسه تست آمادگی جسمانی داوران فوتسال بانوان جهت شرکت در مسابقات لیگ برتر استان کرمان برگزار شد که نوزده نفر در این تست شرکت کردند.

وی افزود: تست آمادگی جسمانی از داوران فوتسال در سالن ورزشی پیام‌نور شهر کرمان به عمل آمد و تست کتبی هم در سالن آموزش هیئت فوتبال استان کرمان گرفته شد.

رشیدی‌رنجبر با اشاره به ارتقاء جایگاه بانوانِ داور در هیئت فوتبال استان بیان کرد: آقای دکتر قرایی همه جوره داوران را حمایت می‌کنند و پیگیر مسائل جامعه داوری علی‌الخصوص بانوان داور هستند. انشاالله که ما هم بتوانیم با قضاوت‌های دقیق در مجامع بین‌المللی و ملی، ایشان را سربلند کنیم.

وی در پایان اضافه کرد: فضای به وجود آمده در داوری استان برای بانوان فضای روشنی است که در واقع با حمایت‌های آقای دکتر قرایی این فضا شکل گرفته است.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است