سه شنبه, 01 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

لیگ پیشکسوتان /تیم کرمان به جمع هشت تیم برتر صعود کرد چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 10 آذر 1390 ساعت 16:34

از مرحله دوم(حذفی) سری مسابقات لیگ پیشکسوتان فوتبال کشور (جام خلیج فارس) تیم کرمان عصر پنجشنبه در ورزشگاه انقلاب این شهر با نتیجه دو بر صفر تیم منتخب بوشهر را شکست داد و به جمع هشت تیم برتر این رقابتها صعود کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان، هر دو گل این دیدار را "احمد نجمی زاده" در دقایق 50 و 55 به ثمر رساند.

قضاوت این مسابقه را "ابوالقاسم باغینی پور" " حسین هوشمند"، "حسین وحدتی و "مهدی باقر" به ترتیب به عنوان داور، کمک داور اول، کمک داور دوم و داور چهارم بر عهده داشتند.

"اکبر نیکوفکر" و "علی اکبر حبیب پور" نیز به ترتیب به عنوان نماینده فدراسیون و ناظر داوری در این دیدار انجام وظیفه کردند.

بر پایه این گزارش، این دیدار در دور رفت با نتیجه یك بر صفر به سود تیم بوشهر به پایان رسیده بود. ولی در مجموع دو دیدار رفت و برگشت این تیم کرمانی بود که با نتیجه مجموع دو بر یک به مرحله سوم بازیها صعود کرد.

گفتنی است که مسابقات فوتبال پیشکسوتان کشور در دو زمان 35 دقیقه ای برگزار میشود و هر تیم در تركیب خود سه بازیكن 45 تا 50 سال، چهار بازیكن 50 تا 55 سال و سه بازیكن 55 سال به بالا دارد.

همچنین دروازه بان تیمها نیز می تواند در رده آزاد از 45 سال به بالا باشد و هر تیم اجازه 7 تعویض با در نظر گرفتن بازه های سنی ذکر شده دارد.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است