سه شنبه, 01 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

دوره دانش‌افزایی ویژه ناظران داوری لیگ برتر فوتبال استان کرمان برگزار می‌شود چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 06 شهریور 1398 ساعت 12:25

دوره دانش‌افزایی ویژه ناظران داوری لیگ برتر فوتبال استان کرمان برگزار می‌شود

 

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان کرمان از برگزاری دوره دانش‌افزایی ویژه ناظران داوری لیگ برتر فوتبال استان کرمان یادواره شهدای عرصه نظم و امنیت به میزبانی شهرستان انار خبر داد.

علیرضا کهوری در گفت‌وگو با برنا ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: فصل پیش برای اولین بار بود که در لیگ برتر فوتبال استان کرمان از ناظر داوری استفاده کردیم که جا دارد به جهت انجام این حرکت از آقای دکتر قرایی ریاست هیئت فوتبال استان کرمان تقدیر کنم.

وی افزود: امسال نیز از ناظران داوری در لیگ برتر فوتبال استان استفاده خواهیم کرد و برای آن که ناظران داوری استان با تسلط بیشتری در لیگ حضور یابند، این دوره دانش‌افزایی را برگزار خواهیم کرد.

کهوری با بیان این که سطح لیگ برتر استان با استفاده از ناظر داوری افزایش قابل‌قبولی داشته است، بیان کرد: با توجه به حمایت‌های آقای دکتر قرایی شخص اول فوتبال استان از کمیته داوران ، شاهد بروز اتفاقات خوبی در این بخش هستیم که می‌توان به قضاوت یک بازی از جام حذفی توسط یک کوبل کرمانی اشاره کرد یا از قضاوت بازی مهم شهر خودرو و پیکان در لیگ برتر توسط کوبل لیگ برتری کرمان نام برد یا به رونمایی از لباس داوران در لیگ‌های استان اشاره کرد که همه این اتفاقات نوید بخش آینده‌ای درخشان برای داوری فوتبال استان است.

وی ادامه داد: حدودا ۲۰ نفر از سراسر استان کرمان در این دوره شرکت می‌کنند و یک آزمون هم در پایان دوره برگزار خواهد شد.

کهوری در پایان گفت: جا دارد از آقای دکتر قرایی به جهت حمایت‌های بی‌دریغ‌شان از داوری استان مجددا قدردانی کنم و همچنین باید از مجموعه دوستان فعال در هیئت فوتبال شهرستان انار برای میزبانی این دوره دانش‌افزایی تشکر کنم.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است