شنبه, 05 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

درخشش کرمانی‌ها در المپیاد استعدادهای برتر فوتبال ساحلی کشور چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 06 شهریور 1398 ساعت 08:22

درخشش کرمانی‌ها در المپیاد استعدادهای برتر فوتبال ساحلی کشور

 

تیم منتخب فوتبال ساحلی کرمان توانست در ضیافت پنالتی‌ها با درخشش دروازه‌بانش از سد تیم قدرتمند کردستان عبور کند و خود را به جمع چهار تیم برتر فوتبال ساحلی در المپیاد استعدادهای برتر برساند.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ تیم فوتبال ساحلی استان کرمان که با هدایت ماشاالله قاسم‌زاده راهی المپیاد استعدادهای برتر فوتبال ساحلی کشور شده بود، پس از صعود مقتدرانه از مرحله گروهی و شکست تیم‌هایی چون گلستان و مازندران، و رسیدن به جمع هشت تیم برتر، عصر امروز با غلبه بر تیم کردستان خود را به حلقه چهار تیم برتر کشور رساند.

کرمانی‌ها که در جریان بازی تا دقایق پایانی از تیم کردستان پیش بودند، در ۱۵ ثانیه آخر گل تساوی را دریافت کردند و بازی در وقت قانونی با تساوی سه بر سه پایان یافت تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود.

در ضربات پنالتی تیم کرمان با هنرنمایی سنگربانش، علیرضا کرمی توانست با نتیجه پنج بر چهار تیم کردستان را حذف کند و خود را به جمع چهار تیم برتر برساند.

مهدی ارچنگی به عنوان سرپرست و علی‌اکبر مهدوی هم به عنوان مربی تیم منتخب فوتبال ساحلی کرمان را همراهی می‌کنند.

گفتنی است که برای اولین بار تیمی از استان کرمان در المپیاد استعدادهای برتر فوتبال ساحلی کشور شرکت می‌کند، این تیم با حمایت مستقیم دکتر علی قرایی، ریاست هیئت استان شخص اول فوتبال کرمان به این مسابقات اعزام شد.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است