سه شنبه, 01 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

نشست خبری قبل از بازی گل‌گهر و نساجی برگزار می‌شود چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 30 مرداد 1398 ساعت 16:13

نشست خبری قبل از بازی گل‌گهر و نساجی برگزار می‌شود

رئیس کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: نشست خبری سرمربیان دو تیم گل‌گهر سیرجان و نساجی مازندزان در شهر سیرجان برگزار می‌شود.

عرفان امیرخسروی روز چهارشنبه در گفت و گو با کرمان‌نو اظهار کرد: دیدار دو تیم گل‌گهر و نساجی مازندران در چارچوب رقابت‌های هفته اول نساجی مازندران کشور روز پنجشنبه سی و یک مرداد ماه از ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه در ورزشگاه امام علی (ع) شهر سیرجان برگزار می‌شود.

وی افزود: بر همین اساس نشست خبری قبل از بازی سرمربیان این دو تیم روز چهارشنبه سی مردادماه برگزار خواهد شد.

امیرخسروی ادامه داد: این نشست ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه شب چهارشنبه ۳۰ مردادماه با حضور سرمربیان این دو تیم در محل سالن کنفراس شهرک گل‌گهر واقع در بلوار مالک‌اشتر شهر سیرجان برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: طبق هماهنگی‌های انجام‌شده مقرر شد ابتدا وینگوبگوویچ سرمربی گل‌گهر سیرجان در نشست خبری حاضر شود و بعد از آن رضا مهاجری سرمربی نساجی مازندران مهمان اصحاب رسانه در این نشست باشد که با توجه با صحبتی که با آقای یکتا مدیر رسانه‌ای تیم نساجی داشتم چون ساعت پروازشان از تهران به سیرجان ۱۸:۲۰ دقیقه است، احتمالا به نشست خبری نخواهند رسید ولی باز هم ما نشست خبری آقای مهاجری را بعد از آقای وینگو گذاشته‌ایم تا اگر شد ایشان نیز با رسانه‌ها صحبت کنند.

امیرخسروی در پایان گفت: از اصحاب رسانه برای حضور در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است