سه شنبه, 01 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

کهوری:تعداد داوران بیشتری از استان کرمان در لیگ‌های کشور حضور خواهند یافت چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 27 مرداد 1398 ساعت 07:30

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان کرمان:

تعداد داوران بیشتری از استان کرمان در لیگ‌های کشور حضور خواهند یافت/ افزایش صد درصدی حق الزحمه داورانِ کرمان

 

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان کرمان با اشاره به حضور ۵ داور از استان کرمان در لیگ دسته یک فوتبال کشور ابراز امیدواری کرد: تعداد داوران بیشتری از استان کرمان در لیگ‌های کشور حضور داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ علیرضا کهوری، در مراسم افتتاحیه‌ دوره دانش‌افزایی داوران فوتبال استان کرمان که با شرکت ۱۰۰ داور از سراسر استان با حضور هدایت ممبینی رئیس کمیته داوران فدراسیون، دانیال مرادی مسئول آموزش کمیته داوران فدراسیون، قرایی رئیس هیئت فوتبال استان کرمان و جواهری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ـ ورزشی گل گهر در سالن ارشاد سیرجان برگزار شد، ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان در مراسم، از طرف جامعه داوری استان کرمان از علی قرایی، مرد اول فوتبال استان کرمان به منظور حمایت از داوان استان قدردانی کرد.

وی گفت: طی یکسال گذشته که در رأس کمیته داوران بوده ام، هر برنامه‌ای که برای دانش افزایی لازم بوده (چه سال گذشته و چه امسال) از کلاس‌های داوری و ارتقاء گرفته تا کلاس‌های نظارتی، واقعاً هیئت فوتبال با توجه به هزینه‌های زیاد کلاس ها، برای ما سنگ تمام گذاشته است و این را خود مجموعه داوران نیز می‌دانند.

کهوری افزود: خواسته‌ای نبوده که ما بخواهیم و انجام نشود، پس وظیفه‌ی خود می‌دانم ضمن تقدیر و تشکر از رئیس هیئت، به وی خسته نباشید بگویم.

وی به نظارت در بازی‌های لیگ برتر استان اشاره و تصریح کرد: به رئیس هیئت استان، پیشهاد دادیم در رقابت‌های لیگ برتر از ناظران داوری استفاده کنیم که این کار انجام شد.

کهوری در بخش دیگری از سخنانش بیان داشت: هیئت فوتبال استان کرمان صد درصد حق الزحمه داوران را افزایش داده است تا بدین ترتیب بتواند بخشی از زحمات داوران را جبران کند.

وی ضمن ابراز خرسندی از انتخاب ممبینی به عنوان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال به خاطرات گذشته خود با وی اشاره و عنوان کرد: من سالیان گذشته با وی داوری کردم، بازی‌های زیادی را با وی در داخل و خارج از کشور کنارش داوری کردم افتخارم این است که در بازی‌های مهم کشورمان که با عنوان سرخ آبی‌های پایتخت از آن یاد می‌شود به عنوان کمک داور کنارش بودم، یک بازی خاطره انگیز و تنها دربی که در بحث کارشناسی حتی یک اشتباه داوری هم نداشت.

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان کرمان خطاب به داوران گفت: تلاش کنید و زحمت بکشید، مطمئن باشید من به عنوان چشم آقای ممبینی در منطقه هستم، پس مسائل را می‌بینم و منتقل می‌کنم.

کهوری به سیدرضا مهدوی، امیررضا آشورماهانی و احد سلطانی کوبل کرمانی لیگ برتر نیز اشاره کرد و افزود: این کوبل در لیگ برتر مظلوم واقع شده اند و طی سال گذشته حقشان ضایع شده است.

او از رئیس کمیته داوران فدارسیون خواست: در هفته‌های آغازین رقابت‌های لیگ برتر از این کوبل کرمانی استفاده کند.

کهوری با اشاره به حضور ۵ داور از استان کرمان در لیگ دسته یک فوتبال کشور ابراز امیدواری کرد: تعداد داوران بیشتری از استان کرمان در لیگ‌های کشور حضور داشته باشند.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است