سه شنبه, 08 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

رونمایی از لباس داوران استان کرمان با اسپانسری آل‌اشپورت همزمان با سفر رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال به این استان چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 22 مرداد 1398 ساعت 23:29

رونمایی از لباس داوران استان کرمان با اسپانسری آل‌اشپورت همزمان با سفر رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال به این استان

 

مشاور ریاست هیئت فوتبال استان کرمان از برگزاری آیین رونمایی از لباس داوران استان کرمان با اسپانسری آل‌اشپورت و با حضور هدایت ممبینی رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال و دکتر قرایی ریاست هیئت فوتبال این استان خبر داد.

سیدرضا مهدوی در گفت‌وگو با برنا ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: دور جدید مدیریتی هیئت فوتبال در استان کرمان توام با افزایش شان و جایگاه داوران بوده است که به عنوان عضوی از جامعه داوری استان قدردان این نگاه و سیاست هستم.

وی افزود: این سیاست از سوی آقای دکتر قرایی ریاست هیئت استان تبیین شده و همواره در طول یک سال گذشته برنامه‌های فوتبال استان بر اساس حفظ جایگاه داوران تنظیم شده است.

مهدوی با بیان این که به عنوان عضوی از جامعه داوری استان کرمان قدردان توجه دکتر قرایی به این قشر زحمتکش از فوتبال هستیم، تصریح کرد: اتفاقات بسیار خوبی در داوری استان رخ داده که می‌توان به دعوت پنج داور از استان کرمان به کلاس پیش فصل لیگ دسته اول فوتبال کشور اشاره کرد یا همچنین می‌توان به برگزاری تعداد قابل‌توجهی دوره آموزشی دانش‌افزایی در استان ویژه داوران اشاره کرد.

وی ادامه داد: در لیگ برتر فوتبال استان در سال جاری با مشورتی که با آقایان دکتر قرایی و علیرضا کهوری داشتیم، تصمیم بر این شد که برای داوران لباس متحدالشکل تهیه شود که بحمدالله این اتفاق رخ داد و برای ۲۵۰ نفر داور در سطح استان(آقا و خانم)فوتبال و فوتسال در سه رنگ که جمعا ۷۵۰ دست لباس آل اشپورت اورجینال با حمایت آقای جعفری نماینده این برند معتبر و جهانی در خاورمیانه شامل سه پیراهن، یک شرت و یک دست جوراب است با اسپانسری آل‌اشپورت تهیه شد.

مهدوی با تشکر از حمایت‌های شرکت آل‌اشپورت جهت تهیه البسه داوران لیگ برتر فوتبال و فوتسال استان بیان کرد: چندی پیش آقای جعفری مدیر شرکت آل‌اشپورت به دعوت آقای دکتر قرایی به کرمان آمدند که در جریان همان سفر، آقای جعفری قول تهیه و تدارک البسه داوران استان را به آقای دکتر قرایی داده بودند که جا دارد از این حمایت تشکر ویژه داشته باشم.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است