سه شنبه, 08 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

جلالی: دکتر قرایی، معمار بزرگ فوتبال استان است چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 20 مرداد 1398 ساعت 19:09

رئیس هیئت فوتبال جیرفت:

دکتر قرایی، معمار بزرگ فوتبال استان است/لیگ برتر فوتبال شهرستان جیرفت با نظم خاصی در حال برگزاری است

رئیس هیئت فوتبال جیرفت ضمن تشکر از دکتر قرایی ریاست هیات فوتبال استان کرمان گفت: از ایشان می‌توان به عنوان معمار بزرگ فوتبال استان نام برد که باعث ایجاد انگیزه و تحولی بزرگ در هیئت‌های فوتبال شهرستان‌ها شده تا جایی که در این گرمای بالای ۵۰ درجه هم هیچ چیز جلودار ما نیست و مسابقات به طور منظم انجام می شود.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ علیرضا جلالی با بیان این که مسابقات لیگ برتر فوتبال جیرفت پس از چند سال تعطیلی با برنامه ریزی هیات فوتبال شهرستان مجدد راه اندازی شد، اظهار داشت: پس از یک دهه تعطیلی با همکاری همه اعضای هیئت جیرفت، لیگ برتر فوتبال شهرستان را راه اندازی کردیم و روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته علاقه مندان می توانند این بازی‌ها را از نزدیک در ورزشگاه تختی تماشا نمایند.

وی افزود : به جرئت می‌توان گفت که لیگ برتر فوتبال شهرستان با نظم خاصی حتی فراتر از لیگ دسته سه کشور در حال برگزاری می‌باشد و این مهم حاصل تلاش همه عوامل برگزاری این مسابقات می باشد.

جلالی  هدف از برگزاری این مسابقات را پشتوانه سازی برای تیم‌های شهرستان جیرف در لیگ برتر فوتبال استان برشمرد و بیان کرد: برگزاری لیگ برتر فوتبال شهرستان انگیزه خوبی در بین جوانان جیرفتی ایجاد کرده و حضور حداکثری بازیکنان جوان در لیست تیم های شرکت کننده باعث می‌شود تا جوانان بیشتر دیده شوند و این فرصت خوبی هست برای تیم های شهرستان که در لیگ برتر استان حضور دارند تا نفرات جدیدی را جذب نمایند .

رئیس هیئت فوتبال جیرفت خاطر نشان کرد: دو تیم شهیدان زحمتکشان و دقیانوس جیرفت شرایط بسیار خوبی در حال حاضر دارند و اگر مسئولین حمایت بیشتری از این تیم ها داشته باشند، امسال شاهد حضور این دوتیم در فینال مسابقات لیگ برتر فوتبال استان برای اولین بار خواهیم بود.

وی ادامه داد: هیئت فوتبال جیرفت تمام تلاش خود را به کار گرفته و تمامی برنامه‌ها طبق تقویم هیئت پیش می‌رود تا فوتبال جیرفت را به جایگاه واقعی خودش برسانیم و در همین راستا لیگ دسته اول شهرستان را در اواخر مهر ماه سال جاری برگزار می کنیم.

جلالی ضمن تشکر از دکتر قرایی ریاست هیات فوتبال استان کرمان گفت: از ایشان می‌توان به عنوان معمار بزرگ فوتبال استان نام برد که باعث ایجاد انگیزه و تحولی بزرگ در هیئت‌های فوتبال شهرستان‌ها شده تا جایی که در این گرمای بالای ۵۰ درجه هم هیچ چیز جلودار ما نیست و مسابقات به طور منظم انجام می‌شود.

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است