سه شنبه, 13 خرداد 1399

 

قال رسول الله صلى الله عليه و آله :

مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّه كَفاهُ مَؤنَتَهُ وَرِزْقَهُ مِنْ حَيْثُ لايَحْتَسِبُ؛

هر كس به خدا توكل كند، خداوند هزينه او را كفايت مى كند

و از جايى كه گمان نمى برد به او روزى مى دهد.

كنزالعمال، ج3، ص103، ح

اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: هیئت فوتبال استان، اصحاب رسانه را بخش مهم جامعه فوتبال می‌داند چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 19 مرداد 1398 ساعت 16:31

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان:

هیئت فوتبال استان، اصحاب رسانه را بخش مهم جامعه فوتبال می‌داند

 

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان گفت: از ابتدای حضورم در هیئت فوتبال استان کرمان تعامل مثبتی با اصحاب رسانه، روزنامه‌نگاران و خبرنگاران داشته‌ام و هیئت فوتبال استان، اصحاب رسانه را بخش مهم جامعه فوتبال می‌داند و از آن‌ها حمایت می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دکتر علی قرایی در نشستی که برای تجلیل از خبرنگاران شاغل در کمیته روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان تدارک دیده شده بود، اظهار داشت: در جهان امروز اطلاع رسانی از موضوعات مهم است و نقش بی بدیل در توسعه ایفا می کند.

وی افزود: خبرنگاری یک هنر است و خبرنگار با تضارب آرا و هم افزایی در راه توسعه کشور گام بر می دارد.

دکتر قرایی با بیان این که از ابتدای حضورم در هیئت فوتبال استان کرمان تعامل مثبتی با اصحاب رسانه، روزنامه‌نگاران و خبرنگاران داشته‌ام تصریح کرد: هیئت فوتبال استان، اصحاب رسانه را بخش مهم جامعه فوتبال می‌داند و از آن‌ها حمایت می‌کند.

وی ادامه داد: خبرنگاران ورزشی که همواره با زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر خود ضمن اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی نقش ارزنده ای در رشد و اعتلای ورزش داشته اند را مجددا به همه تلاشگران این عرصه تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

دکتر قرایی با تاکید بر این موضوع که بدون شک نقدهای دلسوزانه اصحاب رسانه‌های ورزشی می‌تواند راه گشای مسئولان حوزه‌های مختلف ورزش باشد، بیان کرد: اینجانب نیز به نوبه خود قدردان تمام تلاش‌های ورزشی نویسانی هستم که با انعکاس رویدادهای ورزشی از یک سو و نقد آگاهانه و دلسوزانه از سوی دیگر، اساس توسعه و پیشرفت ورزشی را در سطوح مختلف فراهم می کنند .

وی اضافه کرد: در طول سال یک روز  به نام   "روز خبرنگار"  ثبت شده گرچه با یک روز نمی شود زحمات یک خبرنگار ارج نهاده شود ولی باز در این  روز  فرصتی است برای ما تا زحمات صادقانه این قشر فرهنگ ساز را قدرنهیم.

دکتر قرایی در پایان گفت: خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌اند و این روز مزین به نام کسانی است که با تلاش و همت خویش، رسالت بزرگ افزایش آگاهی عمومی جامعه را بر دوش می کشند.

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است