سه شنبه, 08 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

برگزاری قرعه‌کشی لیگ دسته اول فوتسال کشور در کرمان چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 14 مرداد 1398 ساعت 14:19

برگزاری قرعه‌کشی لیگ دسته اول فوتسال کشور در کرمان

 


لیگ برتری کردن فوتسال استان؛ سیاست جدی هیئت فوتبال در سال جاری است، برای رسیدن به این مقصود گام‌های محکم و دقیقی از سوی هیئت فوتبال استان در حال برداشتن است که برگزاری قرعه‌کشی لیگ دسته اول فوتسال کشور در کرمان در تاریخ بیست و چهارم شهریور ماه با اعلام سازمان لیگ فوتسال فدراسیون نیز در در مسیر همین هدف است.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ در راستای تعاملات مناسب و حسنه هیئت فوتبال استان با فدراسیون فوتبال و سازمان فوتسال در راستای سیاست‌گذاری و نشانه رفتن هدف لیگ برتری کردن فوتسال استان ، طبق مصوبه اخیر هیئت رییسه سازمان فوتسال،  مراسم قرعه کشی لیگ دسته اول فوتسال کشور در تاریخ ۲۴ شهریور به میزبانی استان کرمان برگزار می‌شود.

امسال استان کرمان دو نماینده شایسته در لیگ دسته اول فوتسال کشور دارد که هر دو تیم از شانس‌های اصلی صعود به لیگ برتر هستند.

در هفته‌ها و روزهای گذشته دکتر قرایی ریاست هیئت فوتبال استان کرمان سیاست امسال هیئت فوتبال  را در فوتسال لیگ برتری شدن استان در فوتسال عنوان کرده‌ که با همت دو باشگاه خوب گهر زمین و فولاد بردسیر این مهم، با حمایت هواداران و مدیران این دو صنایع مهم دور از دسترس نیست

و هیئت فوتبال استان برای مهیا شدن شرایط این صعود همه جوره پشتیبان و حامی این دو تیم خواهد بود.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است