سه شنبه, 08 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

امیرخسروی:فوتبال استان کرمان روی ریل پیشرفت و توسعه قرار گرفته است چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 10 مرداد 1398 ساعت 10:16

فوتبال استان کرمان روی ریل پیشرفت و توسعه قرار گرفته است

 

رئیس کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی هیئت فوتبال استان گفت: فوتبال استان کرمان پس از سال‌ها دوری از لیگ برتر کشور با حمایتهای هیئت فوتبال استان و ریاست این هیئت توانست مجدد در لیگ برتر کشور صاحب نماینده شود و در فوتسال نیز در لیگ یک استان با دونماینده حضور پیدا کند و همین مسائل سبب شده که فوتبال استان بر ریل توسعه و پیشرفت قرار بگیرد.

عرفان امیرخسروی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: هیأت فوتبال استان کرمان با یک برنامه‌ریزی اصولی و دقیق برای توسعه متوازن و پیشرفت همه‌جانبه فوتبال استان گام برداشته است.

وی ادامه داد: در فوتبال بانوان قهرمان و نایب قهرمان لیگ برتر بانوان کشور از استان کرمان بوده که این عناوین به ترتیب در اختیار تیم‌های شهرداری بم و شهرداری سیرجان است و با رایزنی رئیس هیأت فوتبال استان یک نماینده از کرمان سال جاری در لیگ یک کشور به نام شاهین کرمان توپ خواهد زد. امیرخسروی عنوان کرد: در بخش فوتسال بانوان نیز تیم‌های مس رفسنجان و دختران کویر کرمان در جمع چهار تیم برتر راه یافته و در مرحله نهایی لیگ برتر بانوان حضور یافت که مس رفسنجان نایب قهرمان این مسابقات شد و به حق عنوان قطب فوتبال کشور برازنده استان کرمان است.

وی با اشاره به صعود گل‌گهر سیرجان بیان داشت: سال گذشته با راه‌اندازی ستاد تدبیر فوتبال استان از سوی رئیس هیأت فوتبال استان کرمان یک تیم از استان به لیگ برتر صعود کرد و یک تیم از لیگ دو کشور به لیگ یک صعود کرد که تعداد نمایندگان استان در لیگ دسته اول فوتبال کشور همان عدد سه باقی ماند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی هیأت فوتبال استان کرمان خاطرنشان کرد: استان کرمان ۲۳ نماینده در لیگ‌های مختلف کشور در رده‌های سنی مختلف دارد که این یک رکورد در فوتبال کشور از استان کرمان به حساب می‌آید.

امیرخسروی به برقراری عدالت در آموزش بخش‌های مختلف فوتبال اشاره و عنوان کرد: پیش از این جنوب و شرق استان کرمان از عدم وجود داور و مربی با دانش محروم بود که با برقرای عدالت آموزشی اکنون این کمبود تا حدود بسیار زیادی برطرف شده است.

وی با بیان اینکه فصلی نوین در سیستم آموزشی فوتبال استان کرمان با توجه به نیازسنجی‌های صورت گرفته رقم خورده است، گفت: شش داور فوتبال استان کرمان از درجه دو به درجه یک طی همین چند روز ارتقا یافتند.

امیرخسروی اظهار کرد: هیأت فوتبال استان کرمان سرمایه‌گذاری بسار خوبی در بحث داوری استان انجام داده است که سال گذشته با رایزنی‌های صورت گرفته با کمیته داوری فدارسیون فوتبال یک کوبل داوری از استان کرمان در لیگ یک کشور حضور یافت.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است