سه شنبه, 08 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

ساختمان جدید هیئت فوتبال فهرج افتتاح شد چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 08 مرداد 1398 ساعت 19:41

ساختمان جدید هیئت فوتبال فهرج افتتاح شد

 

پیش از ظهر امروز ساختمان جدید هیئت فوتبال فهرج با حضور ریاست هیئت فوتبال استان، امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان و رئیس هیئت فوتبال نرماشیر به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ این ساختمان در زمینی به مساحت 85 متر مربع و با هزینه‌ای بالغ‌ بر 90 میلیون تومان همراه با نصب تجهیزات آن به همت محمدرضا امامعلی نژاد ریاست محترم هیئت فوتبال شهرستان فهرج ظرف مدت حدود ۲ ماه احداث گردید.

بعد از افتتاح ساختمان جدید هیئت فوتبال فهرج، نشست دکتر قرایی ریاست هیئت فوتبال استان به همراه یزدپور دبیر و مؤمنی‌مقدم نایب رئیس آن با اعضای کمیته‌های هیئت فوتبال فهرج پیرامون بررسی مشکلات فوتبال شهرستان برگزار شد.

دکتر قرایی در این نشست، عملکرد یکساله کمیته‌های هیئت فوتبال فهرج بررسی کرد و تک به تک مشکلات آن‌ها را شنید و مقرر شد برای رفع این مشکلات برنامه‌ها و اقداماتی در استان انجام پذیرد.

سپس جلسه شورای ورزش شهرستان فهرج با حضور دکتر قرایی ریاست هیئت فوتبال استان، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان فهرج در محل ساختمان جدید هیئت فوتبال این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است