سه شنبه, 08 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

یزدپور:مسابقات فوتبال جوانان زیر 19 سال استان کرمان برگزار می‌شود چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 06 مرداد 1398 ساعت 20:03

مسابقات فوتبال جوانان زیر 19 سال استان کرمان برگزار می‌شود

 

دبیر هیئت فوتبال استان کرمان از برگزاری مسابقات فوتبال جوانان زیر 19 سال استان کرمان خبر داد.

جواد یزدپور در گفت‌وگو با برنا ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: این مسابقات در پنج گروه با شرکت 25 تیم برگزار می‌شود و این رقابت‌ها از عصر امروز آغاز خواهند شد.

وی افزود: گروه الف این رقابت‌ها به میزبانی شهرستان راور، شامل تیم‌های علوم پزشکی کرمان، عبدالرشیدی کرمان، شهرداری نجف شهر، شهرداری راور و شهدای تاج‌آباد رفسنجان است که از روز دوشنبه هفتم مرداد مسابقات این گروه آغاز می‌شود.

پزدپور با بیان این که شهرستان‌های راور، زرند و ریگان میزبان این رقابت‌ها هستند، بیان کرد: تیم‌های گروه ب نیز میهمان شهرستان رفسنجان خواهند بود که تیم‌های آینده‌سازان کرمان، آرمان گهر سیرجان، شادروان میرزایی رفسنجان، پرسپولیس منوجان و کوروش کرمان در این گروه هستند که از امروز پنجم مرداد مسابقات این گروه آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: تیم‌های حاضر در گروه ج میزبان شهرستان زرند هستند که شامل سرخابی کرمان، آبی‌پوشان سیرجان، ذغالشویی زرند، زنده یاد مرحوم پلاشی جیرفت و شقایق شهربابک می‌شوند و از دوشنبه هفتم مرداد ماه هم باید با هم به رقابت بپردازند.

یزدپور ضمن تشکر از کمیته مسابقات و اجرایی هیئت فوتبال استان برای برگزاری دور اول مسابقات نونهالان استان و این مسابقات عنوان کرد: شهرستان رفسنجان میزبان گروه د این مسابقات است و تیم‌های شاهین کرمان، مس شهربابک، سرخپوشان زرند، دانش آموختگان عنبرآباد و شهداء نوق در این گروه عضویت دارند که از 11 مرداد رقابت‌هایشان شروع خوهد شد.

وی افزود: گروه هـ این مسابقات، در شهرستان ریگان با هم رقابت می‌کنند و تیم‌های شهرداری نوین بم، سرخابی‌های بم ، سرخپوشان نرماشیر، ستارگان نرماشیر و جوانان ریگان در این گروه عضو هستند که رقابت‌های این گروه نیز از امروز آغاز خواهد شد.

یزدپور با تشریح شرایط صعود به دور بعد گفت:از هر گروه دو تیم به دور بعد صعود کنند و مرحله دوم مسابقات براساس امتیاز و قرعه کشی انجام می شود.

وی ادادمه داد: 10 تیم صعود کننده به دور بعد لیگ برتر جوانان و بقیه تیم ها لیگ یک جوانان سال آینده را تشکیل دهند.

یزدپور در پایان اظهار داشت: آقای دکتر قرایی ریاست هیئت استان تاکید زیادی بر برگزاری بی‌نقص مسابقات در تمامی رده‌های سنی دارند و شخصا این مسئله را رصد می‌کنند و همین موضوع باعث شده که کیفیت برگزاری مسابقات تا حد قابل‌قبولی افزایش یابد.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است