شنبه, 05 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

دکترقرایی:جنبه‌های مختلف فوتبال در تمامی شهرستان‌های استان ارزیابی می‌شود چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 25 تیر 1398 ساعت 12:07

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان:

جنبه‌های مختلف فوتبال در تمامی شهرستان‌های استان ارزیابی می‌شود

 

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان گفت: با توجه به بررسی نقاط ضعف و قوت هیئت‌های فوتبال در شهرستان‌ها و همچنین تبیین برنامه هیئت فوتبال استان در همایش یک روزه فوتبال، برای آن که روشن شود، از روزه همایش هر شهرستان چه اقدامی انجام داده است، جنبه‌های مختلف فوتبال در تمامی شهرستان‌های استان ارزیابی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دکتر علی قرایی در دیدار با رئیس و تعدادی از اعضای هیئت فوتبال راور با ابراز خوشحالی از این نشست گفت: عملکرد هیئت فوتبال شهرستان راور تا کنون نشان داده، اراده‌ای برای پیشرفت در مجموعه فوتبال آن شهرستان وجود دارد، این که هیئتی خودش برای ارائه گزارش پیش‌قدم می‌شود، ما را به کادر مدیریتی فعال در آن مجموعه امیدوار خواهد کرد.

وی افزود: از طریق مسئولین استان پیگیری می‌کنیم تا بتوانیم در مسائل اقتصادی به فوتبال راور کمک دهیم و مطمئنا وقتی روشن شود که در فوتبال راور اقداماتی در حال رخ دادن است، حمایت‌هایی هم صورت خواهد گرفت.

متولی فوتبال در استان کرمان با بیان این که مجموعه‌های اقتصادی فعال در راور باید به مدد فوتبال این شهرستان بیایند، تصریح کرد: مجموعه اقتصادی فولاد در راور می‌تواند به رشد و اعتلاء فوتبال در این شهرستان کمک کند و باید با مدیران این مجموعه وارد مذاکره و بحث شد.

وی ادامه داد: ما همیشه بازیکنان خوبی از فوتبال راور در استان داشته‌ایم و الان هم حیف است که الان این پتانسیل خوبی که در راور وجود دارد، جدی گرفته نشود و قطعا اجازه نخواهیم داد این پتانسیل‌ها نادیده گرفته شوند.

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان با اشاره به مشکلات موجود در زیرساخت‌های فوتبال راور بیان کرد: حضور دو تیم از راور در لیگ‌های استان نشان‌دهنده عزم جزم هیئت راور برای توسعه فوتبال در این شهرستان است.

وی در پایان اضافه کرد: برنامه‌های تدوین شده از سوی هیئت فوتبال شهرستان راور، برنامه‌های خوبی هستند و در هیئت فوتبال استان کرمان قصد داریم جنبه‌های مختلف فوتبال در تمامی شهرستان‌های استان ارزیابی شود.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است