پنجشنبه, 23 آبان 1398

قال رسول الله (ص):

أَفْضَلُ‏ أَعْمَالِ‏ أُمَّتِي‏ انْتِظَارُ الْفَرَج‏


پیامبرگرامی اسلام (ص) فرمودند:

برترین اعمال امت من انتظار فَرَج  است.


بحار الأنوار (ط - بيروت)، ج‏52، ص: 128

اخبار تصویری_new

مومنی:مسابقات فوتبال بانوان در رده‌های سنی را برگزار خواهیم کرد چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 13 تیر 1398 ساعت 20:31

نایب رئیس بانوان هیئت فوتبال استان کرمان:

مسابقات فوتبال بانوان در رده‌های سنی را برگزار خواهیم کرد

 

نایب رئیس بانوان هیئت فوتبال استان کرمان از برگزاری مسابقات فوتبال بانوان در رده‌های سنی برای اولین بار در این استان خبر داد.

مرضیه مومنی‌مقدم در گفت‌وگو با برنا در این خصوص اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته در آغاز کار دور جدید مدیریتی هیئت فوتبال استان کرمان و سیاست‌های تعیین شده در همایش یک روزه فوتبال که چندی پیش بود، برگزاری مسابقات رده‌های سنی فوتبال در بخش بانوان را در دستور کار قرار دادیم و این مهم را با جدیت دنبال می‌کنیم.

وی ادامه داد: بنا داریم برای سال اول در سه رده سنی این مسابقات را برگزار کنیم و سال بعد تعداد رده‌های سنی را افزایش دهیم.

مومنی‌مقدم با تقدیر از حمایت‌‎های دکتر قرایی ریاست هیئت فوتبال استان کرمان از فوتبال بانوان تصریح کرد: با پشتیبانی‌های دکتر قرایی از فوتبال بانوان و تلاش‌های صورت گرفته در این زمینه، سبب شده فوتبال بانوان در رده‌های سنی در شهرستان‌های بم، کرمان و زرند فعال شده باشد و برگزاری مسابقات رده‌های سنی فوتبال یا مسابقات فوتسال لیگ برتر استان یا مسابقات فوتسال استان در رده‌های سنی با همین حمایت‌ها و تلاش‌های همکارانم در کمیته بانوان صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: مسابقات فوتبال در رده سنی نونهالان زیر 12 سال را که شامل متولدین 11/10/86 به بعد است، در اواسط مرداد ماه برگزار می‌کنیم، مسابقات فوتبال در رده سنی نونهالان زیر 14 سال را هم که متولدین 11/10/84 به بعد را در بر می‌گیرد، در اواخر مردادماه قصد برگزاری داریم و مسابقات فوتبال بانوان در رده سنی نوجوانان زیر 16 سال را که متولدین 11/10/82 به بعد را شامل می‌شود در اواخر شهریورماه برگزار خواهیم کرد.

مومنی‌مقدم با بیان این که در برگزاری این مسابقات، نظم اولویت اصلی را دارد، خاطر نشان ساخت: کلیه تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ‌های بزرگسالان و مسابقات رده‌های سنی بانوان مکلف به اخذ مجوز باشگاه از اداره کل ورزش و جوانان استان می‌باشند که بدون ارائه مجوزِ باشگاه هیچ تیمی در مسابقات شرکت داده نخواهد شد.

وی افزود: مربیان معرفی شده از باشگاه‌های شرکت کننده در مسابقات باید حداقل دارای مدرک مربیگری C فوتبال ایران باشند و همچنین کلیه باشگاه‌های شرکت کننده در مسابقات موظف هستند از سرپرستان فعال و دارای سابقه ورزشی استفاده نمایند.

نایب رئیس کمیته بانوان هیئت فوتبال استان کرمان با اشاره به فعالیت جدی هیئت فوتبال استان در بحث فوتبال ساحلی، گفت: قصد داریم مسابقات فوتبال ساحلی بانوان را هم در استان برگزار کنیم که امیدواریم هیئت‌های فوتبال شهرستان‌ها همچون گذشته یار کنند و در این زمینه گام بردارند تا تیم‌های شرکت‌کننده به حد نصاب برسند.

مومنی مقدم ادامه داد: سال گذشته 10 نفر در رده‌های سنی مختلف به تیم‌های ملی فوتبال بانوان دعوت شدند که تمامی این بازیکنان از آکادمی گل‌گهر سیرجان بودند که باید از مدیران این باشگاه و مربیان آن به جهت اقدامات‌شان تشکر کنم.

وی در پایان گفت: باید به بانوان بیش از این در فوتبال اعتماد شود چرا که بانوان نشان داده‌اند هرجا که مورد اعتماد و حمایت واقع شده‌اند، خوش درخشیده‌اند، حالا هم از تمامی مسئولینی که به نوعی می‌توانند به فوتبال بانوان کمک کنند می‌خواهم در این حوزه قدم بردارند.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است