سه شنبه, 08 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

امیرخسروی: ٢ فوتبالیست از استان کرمان به تیم ملی امید دعوت شدند چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 13 تیر 1398 ساعت 20:27

دعوت ٢ فوتبالیست از استان کرمان به تیم ملی امید

علیرضا آرتا و حسین پورحمیدی از استان کرمان به تیم ملی فوتبال امید دعوت شدند.

 

عرفان امیرخسروی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: طبق اعلام کادر فنی تیم ملی امید، ۳۰ بازیکن به اردوی این تیم دعوت شده‌اند که دو تن از آن‌ها یعنی علیرضا آرتا و حسین پورحمیدی از استان کرمان هستند.

وی افزود: براساس اعلام فدراسیون فوتبال، شاگردان فرهاد مجیدی در طول برگزاری این اردو روز ٢٤ تیر یک مسابقه تدارکاتی برابر تیم ملی فوتبال بزرگسالان برگزار می‌کنند.

امیرخسروی تصریح کرد: پیش از این، از استانِ پهناور کرمان فقط علیرضا آرتا به تیم ملی امید دعوت شده بود، اما حسین پورحمیدی نیز که اخیراً به تیم گل‌گهر پیوسته، به عنوان گلر در این اردو حاضر است.

وی یادآور شد: بر این اساس، آرتا از مس کرمان و پورحمیدی از گل‌گهر سیرجان از ١٨ تا ٢٥ تیر به مدت یک هفته در اردوی تیم ملی امید حضور دارند.

امیرخسروی افزود: چندی پیش قرایی، رئیس هیئت فوتبال استان کرمان در دیدار با مقامات فدراسیون از دعوت نشدن تعداد بیشتری از بازیکنان این استان به رده‌های مختلف تیم ملی به شدت انتقاد کرده بود که مقامات فدراسیون به خصوص مسئولان جدید کمیته جوانان و استعدادیابی قول حل این موضوع را داده بودند.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است