شنبه, 05 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

دکترقرایی:استعدادهای ناب فوتبالی استان کرمان باید بیشتر مورد توجه مربیان تیم‌های ملی قرار بگیرند چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 12 تیر 1398 ساعت 09:34

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان:

استعدادهای ناب فوتبالی استان کرمان باید بیشتر مورد توجه مربیان تیم‌های ملی قرار بگیرند

 

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان گفت: استعدادهای ناب و بی‎‌نظیر فوتبالی استان کرمان باید بیشتر مورد توجه مربیان و استعدادیاب‌های تیم‌های ملی قرار بگیرند.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دکتر علی قرایی در دیدار با اکبر محمدی رییس کمیته جوانان و استعدادیابی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ده اردوی استعدادیابی منطقه ۹ کشوری در استان کرمان در سال گذشته برگزار شد که متأسفانه نگاه سلیقه‌ای بعضی از عوامل در فدراسیون، باعث شد تا این اردوها برای ما خروجی مثبتی نداشته باشد.

وی افزود: علی‌رغم استعدادهای خوبی که ما در رده‌های پایه خصوصا در تیم‌های پایه سه باشگاه بزرگ استان یعنی مس کرمان، مس رفسنجان و گل‌گهر سیرجان داریم ولی بازیکنان استان کرمان به تیم‌های ملی دعوت نمی‌شود و این گلایه‌ای است که من از مدیران قبلی کمیته جوانان فدراسیون دارم.

دکتر قرایی اضافه کرد: اگر مربیان تیم‌های ملی به بازیکنان پایه استان کرمان توجه کنند و این بازیکنان را ببینند، بازیکنان مستعدی را خواهند یافت که قطعا شاهد درخششان خواهیم بود.

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی فدراسیون فوتبال نیز در این دیدار گفت: پیگیری‌ها و اقدامات خوب هیئت فوتبال استان کرمان در حوزه جوانان و استعدادیابی قابل تقدیر است و به وضوح پیشرفت در این حوزه را در استان پهناور کرمان شاهد هستیم.

اکبر محمدی ادامه داد: در طول سال جاری به صورت مداوم حداقل هر دو یا سه ماه یکی از استعدادیاب‌های فدراسیون به استان کرمان سفر خواهد کرد و از نزدیک بازیکنان پایه این منطقه را زیر نظر خواهند گرفت.

وی افزود: به آقای دکتر قرایی پیشنهاد می‌دهیم در هر قسمت از کمیته جوانان و استعدادیابی و در هر حوزه‌ای که تمایل دارند، عضویت پیدا کنند.

محمدی خاطرنشان ساخت: همین حضور رییس و دبیر هیئت استان با همراهی دبیر دپارتمان جوانان باهم در فدراسیون در قالب یک تیم را در هیچ استانی ندیدم که این نشان از اهمیتی است که هیئت فوتبال استان کرمان به حوزه جوانان و استعدادیابی می‌دهد و ما قدردان این نوع عملکرد هستیم.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است