سه شنبه, 08 بهمن 1398

اخبار تصویری_new

دکتر قرایی:راه اندازی لیگ فوتبال در بیش از 70 درصد شهرستانهای استان اقدامی بزرگ و انقلابی بوده است چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 05 تیر 1398 ساعت 11:29

دکتر قرایی:راه اندازی لیگ فوتبال در بیش از 70 درصد شهرستانهای استان اقدامی بزرگ و انقلابی  بوده است

 

رئیس هیات فوتبال استان کرمان گفت: لیگ فوتبال تاکنون در بیش از ۷۰ درصد شهرستان های این استان راه اندازی شده که اقدامی بزرگ و انقلابی در فوتبال کرمان بوده است.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمانعلی قرایی روز چهارشنبه در همایش یکروزه فوتبال استان در کرمان افزود: فعال شدن لیگ فوتبال شهرستان ها دروازه ورود به لیگ برتر است لذا ما اولویت را بر لیگ شهرستان ها گذاشتیم.

وی ادامه داد: مدیران، ورزشکاران، مربی ها و داوران از لیگ درون لیگ های شهرستانی بیرون می آیند و معرفی می شوند.

رئیس هیات فوتبال استان کرمان گفت: اولویت نخست را بر چابک سازی و جوان گرایی هیات فوتبال استان و شهرستان ها گذاشتیم و این امر اجرایی شده است.

وی اضافه کرد: وظیفه احترام به شهرستان ها وظیفه اصلی هیات فوتبال استان است.

قرایی عنوان کرد: با توجه به توان بودجه ای موجود، برخی شهرستان ها فعالیت مطلوبی داشتند اما همچنان با نقطه مطلوب فاصله داریم اما آغاز کار رضایت بخشی برای رسیدن فوتبال استان به اوج قله داشتیم.

وی افزود: با حضور گل گهر سیرجان در لیگ برتر، به دنبال گرفتن کرسی در هیات رئیسه فدراسیون هستیم.

رئیس هیات فوتبال استان کرمان گفت: امسال بر اساس قانون پیش می رویم زیرا رعایت قانون و سخت گیری در این زمینه به نفع تمامی افراد است.

وی با بیان اینکه اولویت بعدی هیات فوتبال استان کرمان بانوان بوده است بیان کرد: ۲ تیم دوم و چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور و تیم نخست و دوم لیگ برتر فوتبال بانوان سال گذشته از این استان بوده است.

قرایی ادامه داد: پیش از این نقش نایب رئیس بانوان در تمامی هیات های شهرستان ها کمرنگ بود و اکنون ۱۸ شهرستان استان کرمان دارای نایب رئیس بانوان هستند.

وی با تاکید بر بر اینکه بانوان یکی اولویت های هیات فوتبال استان کرمان است گفت: بافت، عنبرآباد، زرند سیرجان و شهربابک به عنوان شهرستان های شاخص پیگیری بحث بانوان هستند.

وی با بیان اینکه اولویت بعدی هیات فوتبال استان کرمان فوتسال است افزود: به علت معضل کم آبی و میزان زمین های چمن از سالن ها استفاده می شود و وجود سالن های مجهز در دورافتاده ترین نقاط استان و بازیکنان مستعد فوتسال موجب شد که به این سمت پیش رویم.

رئیس هیات فوتبال استان کرمان بیان کرد: لیگ دسته اول فوتسال به صورت منطقه ای امسال راه اندازی می شود.

وی با بیان اینکه نقطه قوت هیات فوتبال، کمیته های آن است گفت: هفت هیات فعال استان کرمان شناسایی شدند و امسال ارزیابی ها بر اساس شاخص ها سنجیده می شوند.

قرایی تصریح کرد: امیدواریم اعتبارات فدراسیون فوتبال پرداخت شود و این اعتبار به استان ها بیاید که موجب توسعه فوتبال استان با سرعت بیشتری می شود.

وی گفت: مشکلات اقتصادی از ابتدای ورود روی دوش هیات فوتبال استان بود و امیدواریم بتوانیم اعتبارات را وصول کنیم که چرخ فوتبال با سرعت بیشتری در استان و شهرستان هیات گردش آید.

قرایی ضمن تبریک صعود گل گهر سیرجان به لیگ برتر و آرمان گهر به لیگ یک افزود: سال طلایی فوتبال از سال ۹۸ آغاز شده و امیدواریم امسال نیز با صعود بادرایت مس کرمان تداوم داشته باشد.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است