یکشنبه, 31 شهریور 1398

 

اخبار تصویری_new

رئیس کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان:در سال گذشته ۸۱ رأی انضباطی صادر شد چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 12 خرداد 1398 ساعت 10:26

رئیس کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان کرمان:

در سال گذشته ۸۱ رأی انضباطی صادر شده است

 

رئیس کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: در سال گذشته در مسابقات فوتبال، فوتسال و بانوان استان کرمان ۸۱ رأی انضباطی صادر شده است.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ مسعود کریمی در این خصوص اظهار داشت: در دور جدید مدیریتی هیئت فوتبال استان کرمان سعی کردیم به بهترین نحو ممکن کمیته انضباطی را مدیریت کنیم چرا که شخص آقای دکتر قرایی به جهت آن که خودشان از خانواده نیروی انتظامی هستند در این حوزه حساسیت خاصی داشته و دارند و همواره تاکید کرده‌اند که حق‌الناس رعایت شود.

وی افزود: ما با در نظر گرفتن این مسائل فصل پیش در رقابت‌های فوتبال استان، با دقت فراوان پیش رفتیم و برای عمده پرونده‌های مطروح و گزارش‌های واصله جلسه تشکیل دادیم و با بررسی دقیق جزییات احکامی را صادر کردیم.

کریمی با بیان اینکه در لیگ برتر و لیگ دسته یک فوتبال استان که در هفته‌های پایانی بسیار حساس شده بود جمعا 45 رای صادر شد، تصریح کرد: 32 رای با توجه به موارد انضباطی طرح شده در لیگ برتر و 13 رای هم در لیگ دسته یک فوتبال استان کرمان صادر کردیم.

وی ادامه داد: در رقابت‌های رده سنی امید فوتبال استان در بخش آقایان نیز فقط یک مورد رای انضباطی صادر شد و در رده سنی جوانان هم دو رای صادر کردیم.

کریمی با تاکید بر این که تمام رده‌های سنی مسابقات فوتبال را با دقت رصد کرده‌ایم، بیان کرد: در مسابقات فوتبال نوجوانان (زیر16سال) آقایان سه رای انضباطی و در مسابقات فوتبال نوجوانان (زیر15سال) آقایان نیز 2 رای انضباطی صادر شد.

وی اضافه کرد: در مسابقات فوتبال نونهالان ویژه پسران هم 5 رای صادر شد.

رئیس کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان کرمان با اشاره به همکاری خوب دپارتمان مسابقات فوتسال هیئت استان با کمیته انضباطی گفت: 16 رای در لیگ برتر فوتسال استان کرمان صادر شده که این مسابقات در هفته‌های پایانی از جنب‌وجوش جالب توجهی برخوردار بود.

وی افزود: مسابقات رده‌های سنی فوتسال را نیز همچون فوتبال با ریزبینی تمام رصد کردیم که در مسابقات فوتسال رده سنی امید یک رای و در مسابقات نونهالان نیز 3 رای انضباطی صادر شده است.

رئیس کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان کرمان خاطرنشان ساخت: در رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک کشور آقایان نیز یک لایحه دفاعی برای یکی از مربیان فوتبال استان که در لیگ دسته یک کشور شاغل بود، صادر کردیم.

کریمی در پایان اضافه کرد: در رقابت‌های فوتسال بانوان لیگ استان 3 رای صادر شد که طبیعتا آرای صادره در مسابقات فوتسال بانوان کمتر از آقایان بود.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است