دوشنبه, 25 شهریور 1398

 

اخبار تصویری_new

میرزاحسینی: اختیارات هیئت فوتبال استان در رابطه با مدارس فوتبال به هیئت‌های فوتبال شهرستان‌ها تفویض گشت چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 29 اردیبهشت 1398 ساعت 21:04

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان:

اختیارات هیئت فوتبال استان در رابطه با مدارس فوتبال به هیئت‌های فوتبال شهرستان‌ها تفویض گشت

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: ضمن تشکر و همکاری هیئت‌های فوتبال شهرستان‌های استان در ساماندهی مدارس فوتبال و فوتسال، در جلسه هیئت رئیسه هیئت فوتبال استان و اعضای کمیته جوانان و استناد به ماده 3 تبصره 6 آئین نامه مدارس فوتبال فدراسیون و پیرو نامه 5049/97 مورخ 14/12/97 این هیأت «صدور، تمدید مجوز و بازرسی از مدارس فوتبال» به هیئت‌های فوتبال در شهرستان‌ها تفویض می گردد.

ماشاا... میرزاحسینی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی هیئت فوتبال استان در این خصوص اظهار داشت: شایسته است کلیه مدارس فوتبال هر شهرستان نسبت به ثبت اطلاعات فوتبال‌آموزان، عوامل اجرایی و همچنین پرداخت حق عضویت حقیقی و حقوقی به فدراسیون فوتبال، اقدام نمایند.

وی افزود: کمیته‌ای توسط هیئت فوتبال هر شهرستان باید تشکیل شود تا مدارس فوتبال و فوتسال شهرستان مربوطه را بازرسی و ارزیابی نمایند.

میرزاحسینی اضافه کرد: کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان، به صورت نوبتی از مدارس فوتبال و فوتسال کل استان بازرسی و ارزیابی به عمل خواهد آورد.

وی ادامه داد: در زمان اتمام ترم تابستان مدارس فوتبال (01/07/98)، گزارش عملکرد (اطلاعات مربیان و فوتبال آموزان) هر مدرسه فوتبال و فوتسال را به صورت جداگانه به هیأت فوتبال استان ارسال نماید.

میرزا حسینی با بیان این که مدارس فوتبال استان به سه بخش ممتاز، درجه یک و درجه دو تقسیم می‌شوند، خاطرنشان ساخت: شهریه فوتبال‌آموزان در مدارس فوتبال ممتاز برای یک ترم در شهرستان‌های کرمان، رفسنجان، سیرجان، شهربابک، بم، زرند و جیرفت چهارصد هزار تومان، مدارس فوتبال درجه یک سیصدوپنجاه هزار تومان و مدارس فوتبال درجه دو سیصد هزار تومان است.

وی افزود: برای شهرستان‌های بردسیر، بافت، انار، کوهبنان، راور و کهنوج شهریه مدارس فوتبال ممتاز 340 هزار تومان، مدارس فوتبال درجه یک 290 هزار تومان و مدارس فوتبال درجه دو 240 هزار تومان است.

میرزاحسینی اضافه کرد: شهریه مدارس فوتبال ممتاز در شهرستان‌های قلعه‌گنج، فاریاب، منوجان، رودبار، ارزوییه، عنبرآباد، ریگان، فهرج و نرماشیر و رابر 280 هزار تومان، مدارس فوتبال درجه یک 230 هزار تومان و مدارس فوتبال درجه دو 180 هزار تومان است.

وی در پایان اظهار داشت: این سیاست در راستای اهداف دکتر قرایی به جهت بهاء دادن هرچه بیشتر ایشان به هیئت‌های فوتبال شهرستان‌ها در پیش گرفته شد.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است