یکشنبه, 31 شهریور 1398

 

اخبار تصویری_new

امیرخسروی: انشاالله آقاي دکتر حديدي با قدرت به كار خود ادامه خواهد داد چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 23 اردیبهشت 1398 ساعت 00:13

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان:

انشاالله آقاي دکتر حديدي با قدرت به كار خود ادامه خواهد داد

 

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: با نظر هیئت فوتبال استان کرمان و ریاست این هیئت، شخص دکتر قرایی، آقای دکتر حدیدی با قدرت به کار خود ادامه خواهند داد و حمایت هيئت استان را در پشت خود خواهند ديد.

عرفان امیرخسروی با اشاره به جلسه برگزار شده بین رئیس و جمعی از اعضای هیئت فوتبال استان کرمان با رئیس و تعدادی از اعضای هیئت فوتبال شهرستان سیرجان، اظهار داشت: عصر امروز جلسه‌اي في مابين هيئت فوتبال استان و هيئت شهرستان برگزار گرديد و در بحث كميته‌هاي مختلف هيئت، خصوصا داوران، آموزش، مسابقات، بانوان و روابط عمومي انتظاراتي كه از هیئت فوتبال شهرستان سيرجان مي‌رفت، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی افزود: در جلسه مذکور اعلام شد حالا كه سيرجان سرآمد فوتبال استان شده د زمينه‌های عنوان شده هم روند روبه رشدي در آينده شاهد باشيم.

امیرخسروی با بیان اینکه رؤسای کمیته‌های هیئت فوتبال استان و همچنین رئیس و اعضای هیئت فوتبال سیرجان در يك فضاي دوستانه صحبت‌هاي خود را در حضور دکتر قرایی بیان کردند، گفت: با توجه به سخنان رد و بدل شده و توافقات صورت گرفته، مقرر گرديد هيئت فوتبال شهرستان سيرجان در چهارچوب و خط مشي سياست‌هاي استان حركت نمايد و سلسله مراتب سازماني رعايت شود و همه با هم كمك كنيم حالا كه استان بعد از سال‌ها ليگ برتري شده هيئت شهرستان سیرجان با انسجام بهتر و هماهنگي كامل با استان به سمت برگزاري هرچه مطلوب‌تر مسابقات حركت كند.

وی ادامه داد: در پايان این نشست، آقای دكتر قرايي ضمن رضايت از عملكرد هيئت فوتبال شهرستان سيرجان، از آقاي دكتر حديدي به واسطه تلاش‌هاي‌شان در اين مدت تشكر كردند و ايشان را جزء سرمايه‌هاي مديريتي استان دانستند كه با تلاشي كه به خرج دادند در كنار باشگاه گل گهر و آرمان گهر باعث شدند عزت مجددا به فوتبال استان برگردد.

امیرخسروی در خاتمه اضافه کرد: همچنين آقای دكتر قرايي خواستار توجه يكسان هيئت شهرستان سیرجان به همه تيم‌ها من جمله شهرداري سيرجان شدند و موفقيت هيئت شهرستان سيرجان را در گرو همكاري و هماهنگي با هيئت استان دانستند و از دكتر حديدي خواستند با قدرت به كار خود ادامه دهند و حمايت هيئت استان را در پشت خود خواهند ديد و آرزوي موفقيت براي ايشان و تمامي اعضاي هيئت شهرستان كردند.

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است