یکشنبه, 31 شهریور 1398

 

اخبار تصویری_new

لیک فوتبال شهرستان اُرزوییه پایان‌ یافت چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 16 اردیبهشت 1398 ساعت 19:09

لیک فوتبال شهرستان اُرزوییه پایان‌ یافت

 

رئیس هیئت فوتبال شهرستان اُرزوییه گفت: لیگ فوتبال شهرستان ارزوئیه با قهرمانی تیم عقاب (علی اباد، جنت آباد) به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ یاسر حاتمی در آیین اختتامیه لیگ فوتبال شهرستان ارزوییه اظهار داشت: این دوره از مسابقات با حضور هشت تیم برگزار و با قهرمانی تیم عقاب، نایب قهرمانی نخل دولت اباد و‌ مقام سومی وکیل آباد پایان یافت، و تیم شهید نصیری چهارم، محمد آباد پنجم، شهرداری( ششم )، دهیاری هفتم و تیم تالار سامان در رتبه هشتم قرار گرفتند.

وی افزود: عنوان آقای گلی این رقابت‌ها مشترکا به نعمت دولتی و حسن نیکویی با ۱۵ گل زده اختصاص یافت.

حاتمی با بیان این که آمار دقیقی در این فصل از رقابت‌ها داریم، تصریح کرد: بهترین خط حمله را تیم‌های عقاب و نخل دولت‌آباد داشتند که ۴۱ گل به ثمر رساندند و بدترین خط حمله را هم تیم تالار سامان با ۱۱گل خورده داشت.

وی ادامه داد: بهترین خط دفاع را تیم فوتبال نخل دولت‌آباد با ۱۶گل خورده که کمترین تعداد بود در اختیار داشت و بدترین هم مربوط به تیم تالار سامان با ۵۴گل خورده است.

حاتمی با اشاره به این که یک کمیته فنی مسابقات لیگ ارزوییه را رصد می‌کرد، بیان کرد: بهترین گل مسابقات را ناصرنیکویی ازتیم عقاب به ثمر رساند و بهترین دروازه‌بان هم سجاد حاتمی از تیم عقاب شد.

وی اضافه کرد: بهترین مدافعان و هافبک‌ها مهدی فولادی و مجتبی راسخی از وکیل آباد، ناصر نیکویی و حسام شرفعلی‌پور از عقاب، عبدالله دولتی از نخل دولت‌آباد، محمد خادمی از تیم نصیری، امید خادمی از دهیاری و امین آران از تیم شهرداری شدند.

حاتمی به انتخاب بازیکن اخلاق در این دور از رقابت‌ها اشاره و عنوان کرد: علیرضا مسعودی از تیم دهیاری به عنوان بازیکن اخلاق و مربی اخلاق هم

یوسف مسعودی از تیم دهیاری شد.

وی افزود: عنوان بهترین سرپرست هم به جواد حاتمی از تالار سامان اختصاص یافت.

حاتمی از همه دست‌اندرکاران برگزاری این رقابت ها قدردانی کرد و گفت: از آقای مسعود حاتمی رئیس اداره ورزش و جوانان، اقاى مسلم مومن زاده دبير هيئت فوتبال و مسئول برگزارى اين دوره از مسابقات، ابوذر مومن زاده رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال اُرزوییه و داوران مظلوم و همیشه درخدمت فوتبال اقایان

مجید نوراحمدی ،مسعود رجبی، میلاد دولتی، سامان حاتمی، جواد حمزه، احسان دهقانی، ارسلان خادمی،مهران و رضا رمضانی باید تقدیر ویژه داشته باشم.

وی در پایان اضافه کرد: همچنین باید از آقای دکتر قرایی ریاست محترم هیئت فوتبال استان به دلیل توجه‌شان به شهرستان‌ها تشکر خاص کنم، این نگاه باعث شده که فوتبال در شهرستان‌ها با انگیزه‌تر دنبال شود.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است