دوشنبه, 25 شهریور 1398

 

اخبار تصویری_new

دکتر قرایی:تیم‌های فوتبال بانوان استان کرمان را حمایت می‌کنیم چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 16 اردیبهشت 1398 ساعت 10:46

دکتر قرایی:

تیم‌های فوتبال بانوان استان کرمان را حمایت می‌کنیم

رئیس هیات فوتبال استان کرمان گفت: با توجه به سیاست‌هایی که در ابتدای ورودم به هیئت فوتبال استان تبیین کرده‌ایم، تیم‌های فوتبال بانوان را حمایت می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، تیم شهرداری بم که در لیگ برتر بانوان کشور در صدر جدول قرار دارد برای آماده‌سازی خود در کرمان میهمان بانوان شاهین نوپا بود که دختران شاهین نمایش قابل قبولی مقابل مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر بانوان ارائه کرد.

علی قرایی رئیس هیات فوتبال استان کرمان در حاشیه این بازی در جمع بازیکنان دو تیم ضمن تشکر از مدیریت باشگاه شاهین برای تشکیل تیم بانوان شاهین برای کمک به تیم بانوان اعلام آمادگی کرد.

صالح رجایی مدیر باشگاه شاهین نیز ابراز امیدواری کرد: بنگاه‌های اقتصادی به فوتبال بانوان کرمان ورود کنند که بتوانند سال آینده در لیگ برتر یا لیگ دسته اول تیم‌داری کنند.

تیم شهرداری بم چند سال متوالی قهرمان لیگ برتر کشور شد و در این فصل نیز در صدر جدول قرار دارند و مدعی اصلی قهرمانی است، اکثر بازیکن شهرداری بم عضو تیم ملی هستند که امروز مقابل بانوان شاهین کرمان به میدان رفتند، این دیدار چهار بر یک به نفع شهرداری بم به پایان رسید.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است