چهارشنبه, 29 خرداد 1398

 

حضرت محمد (ص):

لا ینال شفاعتی من اخر الصلوة بعد وقتها


کسی که نماز را از وقتش تأخیر بیندازد،

(فردای قیامت) به شفاعت من نخواهدرسید.

 

 

 


اخبار تصویری_new

دكتر قرايي: استان كرمان آماده استقبال از جشن صعود در يك هفته پیش‌رو است چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 27 فروردین 1398 ساعت 22:58

 

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان گفت: تیم‌های گل‌گهر و آرمان گهر در آستانه صعود به لیگ برتر و لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارند و استان كرمان آماده استقبال از جشن صعود در يك هفته پیش‌رو است.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دكتر علی قرايي در پايان سفر چند روزه از تهران، ضمن ابراز خوشحالي و خشنودی از برد گل گهر و مس كرمان در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور اظهار داشت: الحمدالله باتوجه به عملكرد نمايندگان استان در ليگ‌های سراسري خصوصاً گل گهر و آرمان گهر، جايگاه كرمان در فدراسيون فوتبال، به شايسته‌ترين شكل ممكن مي‌باشد و وقتی اين را در كنار نتايج فوتبال و فوتسال بانوان مي‌گذاريم، مي‌توان باقدرت گفت سال ٩٨ سال طلايي فوتبال استان كرمان خواهد شد.

**استفاده از داوران باتجربه برای بازی‌های حساس و پایانی نمایندگان استان

وی افزود: در سفر به تهران باحضور در كميته داوران ضمن تشكر از زحمات آقايان علیرضا سهرابيان رياست كميته داوران و داود رفعتي رييس دپارتمان داوري فدراسيون به واسطه اهميتي كه در ماه‌هاي اخير به داوران استان دادند تشكر و قدرداني كردم و خواستار اين شدم حالا كه تيم‌هاي گل گهر و آرمان گهر شانس اول صعود به ليگ برتر و ليگ دسته اول هستند، از داوران باتجربه براي بازي‌هاي آنها استفاده شود و در همين زمينه بازي مهم و سرنوشت ساز پنجشنبه آرمان گهر را در ليگ دسته دوم يك داور خوب ليگ برتري قضاوت مي‌كند.

دكتر قرايي با اشاره به حضور در سازمان ليگ فدراسیون و گفت‌وگو با آقاي بهاروند رياست محترم سازمان ليگ و آقاي كشوري عضو هيئت رئیسه سازمان ليگ تصریح کرد: به این آقایان اعلام کردم که آمادگي شهرستان سيرجان از نظر زيرساخت‌ها براي ليگ برتر مناسب است و تقاضا کردم حمايت‌هاي لازم را از دو تيم گل گهر و آرمان گهر داشته باشند كه اين دو تيم صنعتي مي‌توانند با توجه به پتانسيل‌هاي بالايي که  دارند در فصل آينده به جذابيت‌هاي ليگ برتر و دسته اول بيفزايند.

وی ادامه داد: همچنين طي اين ديدارها ارتباطات تلفني بین آقایان جواهري و بدخشان و آقايان رفعتي و بهاروند برقرار تا مشكلات خود را بازگو نمايند.

 

**فتاحی ناظر ویژه بازی آرمان‌گهر و پرسپولیس گناوه

دکتر قرایی بازی آرمان گهر با پرسپولیس گناوه را مهم برشمرد و عنوان کرد: با دعوت از سعيد فتاحي رييس مسابقات سازمان ليگ، وی پنجشنبه به سيرجان سفر مي‌كند تا از نزديك ناظر ويژه بازي آرمان گهر باشد.

وي اضافه کرد: همچنین با آقاي مهندس تاج ديدار و با ايشان در رابطه با مسائل مختلف فوتبال استان گفتگو كردم و ایشان خوشحالي خود را بابت نتايج نمايندگان فوتبال استان ابراز داشتند.

 

**پیشنهاد عضویت در دو کمیته مهم از فدراسیون فوتبال به دکتر قرایی

دکتر قرایی به رضایت آقای تاج از جشن برترین‌های فوتبال استان اشاره و عنوان کرد: همچنين در اين ديدار آقاي تاج عضويت در دو كميته مهم فدراسيون را چ پيشنهاد دادند كه ضمن سپاس از اعتمادي كه به بنده دارند، تشكر كردم و تقاضا کردم مهلت چند روزه اي بدهند تا با بررسي بيشتري عضويت در يكي از كميته ها را بپذيرم.

وی افزود: در پایان، ديداری با آقای حسن پور نماينده مردم سيرجان و بردسیر داشتم و  از تمام حمايت‌هايي كه ايشان از تيم‌هاي سيرجان انجام داده‌اند، كمال تشكر و قدرادني  را داشتم.

 

**حمايتي كه آقاي مهندس تقي‌زاده از باشگاه گل گهر امسال داشته بي‌سابقه بوده است

دکتر قرایی با ستایش حمایت مدیران ارشد شرکت صنعتی و معدنی گل گهر از تیم فوتبال گل گهر اظهار داشت: حمايتي كه آقاي مهندس تقي زاده از باشگاه گل گهر امسال داشته بي‌سابقه بوده و بايد قدردان چنين مديران ورزش دوستي بود و الحمدالله به واسطه همين نگاه ما امسال شاهد موفقيت گل گهر بوديم و در سايه همدلي و ثبات مديريتي كه در مجموعه باشگاه گل گهر در اين چندسال، انشاالله جشن صعود به ليگ برتر را بگيريم و باعث شادي مردم سيرجان و كل استان كرمان باشيم.

دكتر قرايي ابراز  اميدواري كرد: به لطف خداوند و عنايت شهدا در عرض يك هفته آينده دو جشن صعود در سيرجان در كنار بقيه هم استاني‌هاي عزيزمان بگيريم.

 

**براي شروعي دوباره و موفقيت در فصل بعد برای مس کرمان باید از همين الان به فكر بود

دكتر قرايي همچنين در رابطه با تيم مس كرمان ضمن ابراز ناراحتي از عدم موفقيت اين تيم، گفت: علي‌رغم نتيجه نگرفتن مس کرمان باز هم مي‌گويم اين تيم نسبت به همه تيم‌هاي امسال ليگ دسته اول، يك سر و گردن بالاتر بود و خيلي از مسائل باعث شد تيم نتيجه نگيرد.

وی ادامه داد: رجوع به گذشته و بازگو كردن مسائل و اتفاقات دردي را دوا نمي‌كند و بايد از گذشته درس بگيريم براي شروعي دوباره و موفقيت در فصل بعد از همين الان به فكر بود و نشست و برنامه ريزي كرد و موفقيت حاصل نمي‌شود مگر اينكه همه يكدل و يكصدا بشويم.

دكتر قرايي ضمن تأييد اقدامات مديريتِ باشگاه مس کرمان در اصلاح ساختار باشگاه تصریح کرد: آقاي پرویز ابراهيمي به درستي مسير را طي مي‌نمايند و اعلام آمادگي می‌کنم در صورتي باشگاه مس بخواهند علاوه بر اينكه وظيفه ذاتي خود ميدانم افتخار مي‌کنم به خاطر شادي دل اين هوادارني كه امسال اذيت شدند، در كنار مديريت باشگاه باشم تا امسال با قدرت مضاعف تري تيمي قوي را راهي ليگ دسته اول كنیم و لازمه تحقق اين امر اين است كه اين مشورت و باهم بودن از همين ابتداي كار شكل گيرد.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است