چهارشنبه, 29 خرداد 1398

 

حضرت محمد (ص):

لا ینال شفاعتی من اخر الصلوة بعد وقتها


کسی که نماز را از وقتش تأخیر بیندازد،

(فردای قیامت) به شفاعت من نخواهدرسید.

 

 

 


اخبار تصویری_new

تعیین تیم‌های راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک فوتبال کرمان چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 20 فروردین 1398 ساعت 18:22

تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال استان کرمان جام ولایت مشخص شدند.

عرفان امیرخسروی رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال استان که با عنوان جام ولایت نامگذاری شده بود، از چند ماه پیش آغاز شد و ۱۳ تیم در قالب دو گروه به رقابت با یکدیگر پرداختند.

وی افزود: در گروه الف این رقابت‌ها که تیم‌های آینده‌سازان عنبرآباد، پیشرو انار، تختی بم، شهرداری اندوهجرد، شهرداری راور و نخل جنوب کرمان حاضر بودند، پس از 10 هفته رقابت، تیم‌های پیشرو انار و نخل جنوب کرمان هرکدام با کسب 18 امتیاز که تفاضل گل پیشرو انار بهتر بود، توانستند به مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها صعود کنند.

امیرخسروی با اشاره به هفت تیمی بودن گروه «ب» لیگ دسته اول فوتبال استان تصریح کرد: در این گروه نیز تیم‌های آزادگان انار، بام کویر بافت، دقیانوس جیرفت، شهدا استبرق شهربابک، شهدا سیریز زرند، منتخب نرماشیر و هزار کرمان حاضر بودند که پس از 14 هفته رقابت، تیم‌های شهدا سیریز زرند و دقیانوس جیرفت به ترتیب با کسب ۲۴ و ۲۰ امتیاز توانستند به دور بعد صعود کنند.

وی ادامه داد: بدین ترتیب در این مرحله دو تیم پیشرو انار و دقیانوس جیرفت به مصاف هم می‌روند و تیم شهدا سیریز زرند نیز مقابل نخل جنوب کرمان قرار می‌گیرد.

امیرخسروی با بیان اینکه این دوره رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال استان از کیفیت خوبی برخوردار بود، عنوان کرد: بازی‌های این مرحله به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند شد تا تکلیف تیم‌های صعود کننده به مرحله پایانی و فینال رقابت‌ها مشخص شود.

وی اضافه کرد: در این دوره لیگ یک دسته یک فوتبال استان، پیرو سیاست ریاست هیئت مبنی بر توسعه فوتبال در مناطق محروم، تیمی از شهرستان بافت پس از چندین سال حضور داشت، کما اینکه تیم‌هایی از شهرهای نرماشیر، اندوهجرد، راور، عنبرآباد و انار نیز شرکت داشتند.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است