چهارشنبه, 29 خرداد 1398

 

حضرت محمد (ص):

لا ینال شفاعتی من اخر الصلوة بعد وقتها


کسی که نماز را از وقتش تأخیر بیندازد،

(فردای قیامت) به شفاعت من نخواهدرسید.

 

 

 


اخبار تصویری_new

تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال استان جام ولایت مشخص شدند چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 18 فروردین 1398 ساعت 12:06

تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال استان کرمان جام ولایت مشخص شدند

 

چهار تیم راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال استان کرمان جام ولایت مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال استان که از سوی ریاست استان با عنوان جام ولایت نامگذاری شده بود، از چند ماه پیش آغاز شد و ۱۳ تیم در قالب دو گروه به رقابت با یکدیگر پرداختند.

در گروه الف این رقابت‌ها که تیم‌های آینده‌سازان عنبرآباد، پیشرو انار، تختی بم، شهرداری اندوهجرد، شهرداری راور و نخل جنوب کرمان حاضر بودند، پس از ده هفته رقابت، تیم‌های پیشرو انار و نخل جنوب کرمان هرکدام با کسب هجده امتیاز که تفاضل گل پیشرو انار بهتر بود، توانستند به مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها صعود کنند.

در گروه «ب» با هفت تیم نیز تیم‌های آزادگان انار، بام کویر بافت، دقیانوس جیرفت، شهداء استبرق شهربابک، شهداء سیریز زرند، منتخب نرماشیر و هزار کرمان حاضر بودند که پس از چهارده هفته رقابت، تیم‌های شهداء سیریز زرند و دقیانوس جیرفت به ترتیب با کسب ۲۴ و ۲۰ امتیاز توانستند به دور بعد صعود کنند. بدین ترتیب در این مرحله دو تیم پیشرو انار و دقیانوس جیرفت به مصاف هم می‌روند و تیم شهداء سیریز زرند نیز مقابل نخل جنوب کرمان قرار می‌گیرد.

بازی‌های این مرحله به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند شد تا تکلیف تیم‌های صعود کننده به مرحله پایانی و فینال رقابت‌ها مشخص شود.

گفتنی است در این دوره لیگ یک دسته یک فوتبال استان، پیرو سیاست ریاست هیئت مبنی بر توسعه فوتبال در مناطق محروم، تیمی از شهرستان بافت پس از چندین سال حضور داشت، کما اینکه تیم‌هایی از شهرهای نرماشیر، اندوهجرد، راور، عنبرآباد و انار نیز شرکت داشتند.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است